Çilingiroğlu: Hülya’yı Defalarca Aldattım

Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, yorumculuk yaptığı Telegol programında şoke eden bir itirafta bulundu…

Hülya Avşar’la biten evliliği sonrası Feraye Tanyolaç’la hayatını birleştiren Kaya Çilingiroğlu, önceki gece yorumcu olarak yer aldığı Telegol programında büyük bir gafa imza attı.

Çilingiroğlu, Serhat Ulueren’in moderatörlüğündeki programın dün akşamki bölümünde izleyenleri şoke etti. İşadamını faka bastıran olay şöyle gelişti:

‘YALANCIYI TANIRIM’

Programa konuk olan beden dili uzmanı Riccon İlhan Doğan’ın yalan söyleyen insanları nasıl tanıdığını anlatmasını istendi. Bunun üzerine konuk, Çilingiroğlu’na ‘Eşinizi aldattınız mı’ diye sordu. Bir an için boş bulunan yorumcu ‘Ooo çok’ diyerek cevap verdi. Bu sırada akıllara Feraye Tanyolaç’ın bu açıklamaya nasıl bir tepki vereceği sorusu gelirken durumu toparlamaya çalışan işadamı, ‘Şimdiki eşimi değil, eski eşimi çok aldattım. Şimdiki eşimi aldatmadım’ diye konuştu. Çilingiroğlu, bir dönem Avşar’ı, Feraye Tanyolaç’la aldatmış ve biten evlilikleri sonrası Tanyolaç’la 2’nci kez dünyaevine girmişti.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI