Chat

Chat Sayfası
reklam

Chat

Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar şimdi sizlere Türkiyenin en iyi Chat kanalından vede Sohbetkral dan bahsetmek istiyorum.

Chat Evet arkadaşlar sene 2001 Yılında tanıştık Chat Ortamı yla ilk başlarda tabiyki güzeldi ve
gerçekten dostluklar ortada vardı gerçekten ben o zamanları çok arıyorum Çocuktuk o zamanlar benim gibi Chat hastası olan arkadaşlarımla Okuldan kaçıp anneden babadan dededen para alip alip cafeye gidiyorduk ve Sohbet Ediyorduk çocuktuk belki ama anlıyorduk bir çok şeyi ve iykide bağzen keşke başlamasaydim dedigim anlarda bile iyki başlamışım dedigim zamanlar oluyor Ve gerçekten sizlere bişey diyimmi ?
Eski sohbet ortamı yerini hiç bir site tutmuyor O zamandan bu zamana bilgisayarlardan akıllı
cihazlara tabletlere laptoplara kadar zaman ilerledikce teknoloji de ilerledi ve sizlere Son yeni versiyonlarıyla olan bi Sohbet sitesi Aktif ettik Adı.

Sohbetkral

evet arkadaşlar belki eski günleri geri getiremem ama ben eski dostlarımı burada görmek
istiyorum Olurda belki Google ye Chat ortamı Yazarlar bizim siteye dikkat edip bi
kere belki gelirler ve benim burda oldugumu görürler evet arkadaşlar biz farklılık olsun diye ve sene 2013 den beri
bu işi yapıyoruz ve burada 2013 den beridir dostlarımızla baş başayız sizleride burada görmek istiyoruz çok zorluklar aştık belki ama yıkılmadık yıkılmayada hic niyetimiz yok
Seviyeli chat Ortamı Kurmaya and içtik ve bunları Ücretsiz Olarak yaptık
yani sizlerden hiç bir şekilde para pul başka birşey istenmicek sadece nickinizi Rumuzunuzu kayıt etmenizi
istiyoruz nedeni ise reel hayatımızda oldugu gibi sanaldada kötü insanlar var ve nicklerinizi kullanarak küfürler edebilirler.

Sohbet

Ailesi olarak sizleri burada bekliyoruz arkadaşlar son zamanlarda cep telefonlarına akıllı cihazlari çogu kişiler kullanır oldu ve bizlerde düşündükki yapacaksak Sorunsuz yapalım ve Mobil sohbet aktif ettik Sizlerde burada Sohbet sitemize bekliyoruz yani akıllı Cihazlarınızdan tabletlerinizden (iphone) olmak üzere bütün akıllı cihazlarınızdan giriş yapabilirsiniz dilerseniz tabletlerinizden dilerseniz ise bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Ücretsiz Sohbet Edebilirsiniz ve burada her ilden özellikle istanbul Peşinden
izmir ve bütün illerden kullanıcılar mevcuttur sizlerinde tek yapması gereken şey
Sohbet odaları Sitemize giriş yapmanızdır. ALLAHA Emanet Olun.
Son olarak arkadaşlar sizler için hazırladıgım Hisler Sitesi var tabiyki ne işe yarıyor hisler dediginizde ise arkadaşlar tamamen sizlerin paylaşım sitesi olarak açıldı yani sizlerde şifre alabilir Orda sevdiginiz sözcükleri şarkıları paylaşabilir itirafda buluna bilir vede sevdiklerinizle link paylaşa bilirsiniz yapmanız gereken Googleye Sohbetkral Yazmanız yeterli olacaktır içeride bulunan wq arkadaşımızdan şifre istiye bilirsiniz. ALLAHA Emanet olun.

Chat

Chat

Chat Sitesi

Evet arkadaşlar sizlerden ufak bi istegim olacaktı Chat makalemizin altında yorum yap kısmına yorumlarınızı
yazarmısınız üstelik gerçek eposta adresinizi kullanmanıza gerek kalmadan adminler tarafından incelenip onaylanıcaktır şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum.
Sohbet Ortamımıza sizleride bekliyoruz arkadaşlar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?