Ceyda Ateş’le İlgili Şok İddia!

ceyda ates le ilgili sok iddia 3541621 k - Ceyda Ateş'le İlgili Şok İddia!

Ceyda Ateş’le İlgili Şok İddia!

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle şöhreti yakalayan Ceyda Ateş’le ilgili şok bir iddia gündeme geldi.
Uzmanına Danışmadan Konut Kredisi Alma, Zarar Etme!İlgiyle izlenen dizilerden biri olan “Adını Feriha Koydum” ve Axe reklamlarıyla son günlerde dikkatleri üzerine çeken Ceyda Ateş’le ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

İddialara göre Ceyda Ateş, 4 gün önce (12 Nisan’da) öğleden sonra Maslak Acıbadem Hastanesi’ne gitti ve orada geçirdiği operasyonla bir çocuk aldırdı. Hastaneye tek başına gittiği öğrenilen Ateş’in üzgün olduğu ve kimseyle konuşmadığı öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Ceyda Ateş, son dönemde Günaydın Et Lokantası’nın işletmecilerinden Can Yurtsevdi’yle evleneceği haberleriyle gündeme gelmiş, ardından çift kısa bir ayrılığın ardından yeniden barışmıştı.

İlişkisinde çok mutlu olduğunu belirten Ateş, hali hazırda da Yurtsevdi’ye Twitter’dan sık sık “Huzur, aşk ve benim her şeyimsin, aşkım falımda bile sen varsın” gibi cümlelerle aşkını ilan ediyor.

Yaz aylarında eğitim için ABD’ye gitmeye hazırlanan Ceyda Ateş’in anneliğe hazır olmadığı için bu kararı aldığı da konu ile ilgili bilgi sahibi olduğunu iddia eden kişiler tarafından öne sürüldü.

CEYDA ATEŞ İDDİALARA CEVAP VERDİ

Bu söylentilerin kulaktan kulağa dolaşmasının ardından, konunun gerçekliği Ceyda Ateşe soruldu. Ceyda Ateş ise bu iddiaları kesin bir dille reddetti. Ateş iddialara şöyle cevap verdi: “Kim bunu çıkardı, doğru değil. Perşembe günü röportajım vardı”

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI