Ceyda Ateş’le İlgili Şok İddia!

ceyda ates le ilgili sok iddia 3541621 k - Ceyda Ateş'le İlgili Şok İddia!

Ceyda Ateş’le İlgili Şok İddia!

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle şöhreti yakalayan Ceyda Ateş’le ilgili şok bir iddia gündeme geldi.
Uzmanına Danışmadan Konut Kredisi Alma, Zarar Etme!İlgiyle izlenen dizilerden biri olan “Adını Feriha Koydum” ve Axe reklamlarıyla son günlerde dikkatleri üzerine çeken Ceyda Ateş’le ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

İddialara göre Ceyda Ateş, 4 gün önce (12 Nisan’da) öğleden sonra Maslak Acıbadem Hastanesi’ne gitti ve orada geçirdiği operasyonla bir çocuk aldırdı. Hastaneye tek başına gittiği öğrenilen Ateş’in üzgün olduğu ve kimseyle konuşmadığı öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Ceyda Ateş, son dönemde Günaydın Et Lokantası’nın işletmecilerinden Can Yurtsevdi’yle evleneceği haberleriyle gündeme gelmiş, ardından çift kısa bir ayrılığın ardından yeniden barışmıştı.

İlişkisinde çok mutlu olduğunu belirten Ateş, hali hazırda da Yurtsevdi’ye Twitter’dan sık sık “Huzur, aşk ve benim her şeyimsin, aşkım falımda bile sen varsın” gibi cümlelerle aşkını ilan ediyor.

Yaz aylarında eğitim için ABD’ye gitmeye hazırlanan Ceyda Ateş’in anneliğe hazır olmadığı için bu kararı aldığı da konu ile ilgili bilgi sahibi olduğunu iddia eden kişiler tarafından öne sürüldü.

CEYDA ATEŞ İDDİALARA CEVAP VERDİ

Bu söylentilerin kulaktan kulağa dolaşmasının ardından, konunun gerçekliği Ceyda Ateşe soruldu. Ceyda Ateş ise bu iddiaları kesin bir dille reddetti. Ateş iddialara şöyle cevap verdi: “Kim bunu çıkardı, doğru değil. Perşembe günü röportajım vardı”

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI