Çapkın Damat Kendi Düğününde Aldattı

 

Avusturya’da bir adam kendi düğününde gelini aldatarak bu alanda kırılması zor bir rekora imza attı.

Haber: Çapkın Damat Kendi Düğününde Aldattı

Türkiye’de olsa sonuçları nasıl olurdu bilemiyoruz ancak Avusturya’da yüzsüz bir adam evleneceği gün eşini aldattı. Hem de düğün töreni sırasında!

Avusturya’nın Feldkirch kentinde yaşanan olayda damat, eşini aldatmak için düğün töreninin bitmesini bile beklemedi. Çapkın damat düğün töreninde yemek servisi yapan bir garson kadınla mutfakta sevişirken gelinin babası tarafından suç üstü yakalandı.

Bir anda deliye dönen kız babası, çocuğa bir şey yapmadı ama gördüğü manzaranın siniri ile düğün törenini tamamen iptal etti.

Hemen müziği durduran ve düğündeki misafirleri evlerine gönderen gelinin babası herhangi bir açıklama yapmadan töreni bitirdi. Ancak imzalar çoktan atılmıştı. Yani gelin ve damat artık karı kocaydı.

Bu sebeple gelin derhal boşanmak için harekete geçti ve aynı gün gelinin nikah dairesine gidip boşanmak istemesi ile olay açıklığa kavuştu. Damadın sevişirken sarhoş olduğu ifade edildi.

AVUSTURYA MAHKEMESİ DAMATTAN TARAF OLDU

Büyük bir haklılıkla ilgili makamlara başvuran gelin ikinci darbeyi de burada aldı. Çünkü Avusturya yasalarına göre aldatma durumunda boşanma davası açılması için en az altı ay geçmesi gerekiyordu. Avusturya basınına göre altı ay sonra çift boşandı ve damat da garson kızla evlendi

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir