Canlı Yayında ‘Pis’ Şaka’!

 

Beyaz Show’a konuk olan Funda Arar’a öyle bir şaka yapıldı ki…

 Televizyonda yayınlanan talk şovlar arasında en çok izlenen programlardan biri olan Beyaz Şov’da konuk Funda Arar‘a öyle bir şaka yaptılar ki; Arar ne tepki vereceğini şaşırdı.

Programın ilerleyen bölümlerinde ünlü şovmen Beyazıt Öztürk Funda Arar‘a konser öncesi hayranlarının Funda Arar hakkındaki düşünceleri aldıklarını söyleyerek bir VTR yayınlayacağını söyledi.

Heyecanlanan Funda Arar, hayranı olduğunu düşündüğü kişilerin kendisi hakkındaki yorumlarını dinlerken gülücükler saçıyordu. Çünkü röportajlarda öyle büyük hayranlıklar belirtiliyordu ki Funda Arar‘ın bile arada yüz ifadeleri değişiyordu.

Hatta öyle ki; röportajın bazı bölümlerinde ünlü isimler de yer alıyordu. Örneğin Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile yıldızı parlayan Eser Yenenler bile röportajda güya Funda Arar‘a methiyeler düzüyordu.

Ancak bir süre sonra gerçek ortaya çıktı! Ekrana gelen kişilerin Funda Arar‘ın değil, Madonna‘nın hayranları olduğu ortaya çıkınca Funda Arar şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI