Canlı Yayında ‘Pis’ Şaka’!

 

Beyaz Show’a konuk olan Funda Arar’a öyle bir şaka yapıldı ki…

 Televizyonda yayınlanan talk şovlar arasında en çok izlenen programlardan biri olan Beyaz Şov’da konuk Funda Arar‘a öyle bir şaka yaptılar ki; Arar ne tepki vereceğini şaşırdı.

Programın ilerleyen bölümlerinde ünlü şovmen Beyazıt Öztürk Funda Arar‘a konser öncesi hayranlarının Funda Arar hakkındaki düşünceleri aldıklarını söyleyerek bir VTR yayınlayacağını söyledi.

Heyecanlanan Funda Arar, hayranı olduğunu düşündüğü kişilerin kendisi hakkındaki yorumlarını dinlerken gülücükler saçıyordu. Çünkü röportajlarda öyle büyük hayranlıklar belirtiliyordu ki Funda Arar‘ın bile arada yüz ifadeleri değişiyordu.

Hatta öyle ki; röportajın bazı bölümlerinde ünlü isimler de yer alıyordu. Örneğin Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile yıldızı parlayan Eser Yenenler bile röportajda güya Funda Arar‘a methiyeler düzüyordu.

Ancak bir süre sonra gerçek ortaya çıktı! Ekrana gelen kişilerin Funda Arar‘ın değil, Madonna‘nın hayranları olduğu ortaya çıkınca Funda Arar şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI