Can Bonomo, Bakü’de İlk Provasını Yaptı

can bonomo baku de ilk provasini yapti 3628299 3022 o - Can Bonomo, Bakü'de İlk Provasını YaptıCan Bonomo, Bakü’de İlk Provasını Yaptı
Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bu yıl 57’incisi yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında “Love Me Back” şarkısıyla Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, ilk provasını yaptı.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bu yıl 57’incisi yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında “Love Me Back” şarkısıyla Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, ilk provasını yaptı.

Koreografisi aynı zamanda Sertab Erener’in 2003 koreografisini hazırlayan Candaş Baş’a ait olan şovda Bonomo’ya 5 dansçı eşlik etti. Bugün doğum günü olan ve 25’inci yaşına basan Can Bonomo, Eurovision’daki ilk provasını doğum gününde yapmış oldu. Eurovision şarkı yarışmasının düzenleneceği Crystal Hall’deki provasının ardından basının karşısına çıkan Bonomo, sürprizle karşılaştı. Kendisini izlemeye gelen Azeri basın mensupları ve Azeri halkı, “İyi ki doğdun” şarkısını söyledi.

Bakü’ye ikinci ziyareti olduğunu söyleyen Can Bonomo, “İlk ziyaretim gerçekten inanılmazdı. Sıcakkanlı insanlarla karşılaştım hep ve bana gösterilen misafirperverlik muazzamdı. Buraya ikinci gelişimde de yine aynı ilgiyle karşılaştım. Doğum günümü burada kutlamaktan da son derece mutluyum. Sizler de bana ‘İyi ki doğdun’ şarkısını söylediniz ve gerçekten şanslı biriyim ve bana daha da şans getireceğine inanıyorum” dedi.

Azeri bir gazetecinin Eurovision’da bazı politik unsurların bulunduğuna dikkat çekerek Can Bonomo’nun Musevi kimliğiyle bilindiğini ancak Türk olduğunu ve Türkiye’yi temsil ettiğini, İsrail ile Türkiye arasındaki kötü ilişkilerin de kendisini nasıl etkilediği şeklindeki sorusuna cevap veren Bonomo, “Eurovision’da politik unsurlar bulunduğuna inanmıyorum. Eurovision’da çeşitli uluslar ve sanatçılar vardır. Ben de bir sanatçıyım ve bunun sanat yanıyla ilgileniyorum. Bildiğim tek şey burada Türkiye’yi temsil ettiğim ve bir Türk şarkıcı olarak bundan onur duyduğumdur” diye konuştu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir