Çağatay Ulusoy adliyede !

Uyuşturucudan gözaltına alınan Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca adlieye getirildiler…
İstanbul’da düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alınan ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da aralarında bulunduğu 35 kişi adliyeye sevk edildi.

İstanbul’da yapılan narkotik operasyonunda birçok ünlü gözaltına alındı. Bu isimler arasında dizilerin gözde oyuncuları da var.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alınan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da aralarında bulunduğu şüpheliler için ek gözaltı süresi istenmişti. Adliyedeki işemleri tamamlanan Ulusoy ve Karaca dahil 35 kişi Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından cuma günü gerçekleştirilen narkotik operasyonunda ünlü oyuncular Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca ile Cenk Eren’in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

Cemal Hünal ve Cenk Eren ilk gün yapılan sorgularının ardından, şüphelilerden bir bölümü de cumartesi günü serbest bırakılmıştı.
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da aralarında bulunduğu diğer şüpheliler için ise ek gözaltı süresi istenmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde ifade işlemleri tamamlanan Ulusoy ve Karaca dahil 35 kişi Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Ulusoy ve Karaca, emniyet çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir