Bunu Yapan İnsan Olamaz!

bunu yapan insan olamaz 3 3581325 6404 o - Bunu Yapan İnsan Olamaz!
Bunu Yapan İnsan Olamaz!

Afyonkarahisar’da 3 yaşındaki erkek çocuğunu kaçırarak tecavüz ettiler.

Afyonkarahisar’ın Çay İlçesi’nde 3 yaşındaki erkek çocuğu K.A.B., sokakta Oyun oynarken henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kaçıldı.

Yaklaşık 2 saat sonra çıplak ve baygın halde bulunan çocuğa tecavüz edildiği iddia edildi. Galeyana gelenleri jandarma yatıştırırken şüpheli olarak 20 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Orta Mahallesi Orta Camii’nin hemen arkasında meydana geldi. Sokakta oynayan K.A.B., kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kaçırıldı. Oğlunun kaybolduğunu farkeden baba R.B., polis merkezine giderek yardım istedi.

Polis, arama çalışması başlatırken, K.A.B. saat 18.00 sıralarında D-300 Karayolu’nun kenarında bulunan balıkçı lokantalarının yanındaki boş alanda çıplak ve baygın halde bulundu. K.A.B.’yi bulan restoran çalışanları 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi.

Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahale ardından K.A.B. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan çocuğa tecavüz edildiği ileri sürüldü. Bunun üzerine ilçede çocuğun baygın bulunduğu sokakta toplananlar olayı protesto etti. Gerginliğin görüldüğü ilçede geniş güvenlik önlemi alan jandarma, öfkeli grubu güçlükle sakinleştirdi.

Olayla ilgili emniyet ve jandarmanın ortak yürüttüğü soruşturma kapsamında şu ana kadar 20 kişi gözaltına alındı.

Yorum Yapın

  • Tabi kaldırırsan idam cezasını böle olur.
    Tıpkı frnasadaki gibi ermeni soykırımını yoktur demek bile suç sayılıyorsa.Türkiyede de idam cezası kalksın demek bile suç sayılsın.

  • Tabi idam ceazsı kalkarsa böle olur.Nasılki fransada turkler soykırım yapmamıştır demek bile suç sayılacaksa.Türkiyede de idam cezası kalksın demek bile suç sayılsın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI