Bu Sonbahar Hangi Renkler Moda?

2012-2013 Sonbahar- Kış sezonunda moda, mevsime inat oldukça renkli ve canlı olacak!
Her sezon başında, “renk trendleri” moda otoriteleri tarafından titizlikle belirleniyor! Eğer siz de bu sonbahar kış sezonunda hangi renklerin moda olacağını merak ediyorsanız, Womenist.net olarak, siz için hazırladığımız bu habere mutlaka bir göz atmalısınız!

Siyah

Söz konusu moda olduğunda her şey değişebiliyor ama modacılşar siyahtan vazgeçemiyor. Ayrıca bu sonbahar kış sezonunda, siyahı canlı renklerle kullanmak da oldukça moda.

Turuncu

Son birkaç sezondur adeta altın çağını yaşayan turuncu, bu sonbahar kış sezonunda da en çok tercih edilecek renkler arasında.

Bordo

Rengini şaraptan alan bordo tonları da önümüzdeki sezonun öne çıkan renklerden.

Mor

Parlak mor tonları, özellikle canlı renklerle kombinlenerek, sonbahar kış sezonuna damgasını vuracak.

Hardal rengi

Neon sarılar, sonbahar kış sezonunda yerlerini biraz daha koyu ve sıcak bir tona, hardal rengine bırakıyor.

Çikolata tonları

Sütlü çikolatadan bittere, bu sonbahar kış sezonunda çikolatanın tüm tonları oldukça moda.

Zümrüt yeşili

Geçtiğimiz sonbahar kış sezonda oldukça moda olan zümrüt yeşilinin biraz daha mat ve turkuaza kaçan tonları ünlü modacıların favorileri arasında.

Haki

Military modası bu sezonda oldukça moda. Dolayısı ile haki tonlarına da bu sonbahar kış sezonunda oldukça sık rastlayacağız. Hatta metalik haki tonları en çok tercih edilen renkler arasında.

Gece mavisi

Neon maviler geçtiğimiz ilkbahar yaz sezonun en çok tercih edilen renklerinden biriydi. Sonbahar kış sezonunda ise bu renk yerini gece mavisine bırakıyor.

Canlı renkler ve pastel tonları

Bu sezonun en büyük yeniliklerinden bir diğeri de pastel tonlara, canlı renklerle hayat vermek.

Gri

Sonbahar kış sezonunun vazgeçilmezleri arasında olan gri de oldukça moda. Açık tonlarından koyuya, metal ve taş detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlara bu sezon sık sık rastlayacağız.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI