Bu nasıl dekolte?

Televizyon dünyasının en önemli ödüllerinden Uluslararası Emmy Ödülleri dağıtıldı. Törene derin bacak dekoltesiyle Lady Gaga damgasını vurdu

39. Uluslararası Emmy Ödülleri, New York’taki Hilton Oteli’nde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. 20 ülkeden 40 adayın yarıştığı Uluslararası Emmy’de İngiltere, 10 kategoriden 5’inde ödül kazandı. İsveç, Kanada, Portekiz, Belçika ve Şili’den yapımlar da diğer kategorilerde ödüle layık görüldü.

ÖDÜLÜ ÖPÜCÜKLERLE VERDİ
Gecede, ödül alan isimlerden çok, törene bacağındaki dövmeyi açıkta bırakan derin dekolteli bir elbiseyle katılan Lady Gaga konuşuldu. Uzun siyah elbisesini siyah büyük gözlüklerle kombinleyen ünlü şarkıcı, gecenin en seksi ismiydi. ‘American Idol’ ve ‘So You Think You Can Dance?’ gibi programların yapımcısı olan Nigel Lythgoe’ya layık görüldüğü Onur Ödülü’nü takdim etmekle görevlendirilen Gaga, ödülü verirken, ünlü yapımcıyı öpücüklere boğdu.

EN İYİ KADIN OYUNCU AYNI!
Geçtiğimiz yılın ‘En İyi Kadın Oyuncu’su JulieWalters, bu yıl da ‘MO’daki rolüyle aynı ödülün sahibi oldu. Hücrelerinde mahkeme kararını bekleyen insanların öyküsünü anlatan İngiliz yapımı ‘Accused’ adlı dizi ‘En İyi Drama’ ödülüne layık görülürken, bu dizide rol alan Christopher Eccleston ise ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kazandı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir