Bu Haberi Okumadan Yola Çıkmayın

karayollarinda durum 75 3544739 1715 o - Bu Haberi Okumadan Yola Çıkmayın
Bu Haberi Okumadan Yola Çıkmayın

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım çalışmaları, habersiz yola çıkan insanları zor durumda bırakıyor.
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün günlük yol durumu bültenine göre, Maçka-Torul yolunun 30. kilometresinde (Çatak Mevkisi) yol yapım çalışmaları nedeniyle 14: 00-15: 00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Havran-Balıkesir yolunun 22. kilometreleri Şapçı Rampaları Mevkisinde patlatmalı bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 13: 00-18: 00 saatleri arasında yol kapalı olacak.

Akbük-Didim yolunun (Söke-Milas yarımı) 6-11. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14: 00-16: 00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Hafik-Zara-İmranlı yolunun 25-58. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14: 00-16: 00 saatleri arasında yol kapalı olacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13: 00-15: 00 saatleri arasında yol trafiğe kapanacak.

Sivas-Ulaş-Kangal yolunun 11-18. kilometreleri arasındaki Taşlıdere Mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08: 00-19: 00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapalı olacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI