Bu Habere Başlık Bulamadık, Siz Koyun!

Ahlaksız baba, 7 yaşındaki oğluna iki kez tecavüz edip öldürdüğünü itiraf etti.

KKTC’de geçen hafta 7 yaşındaki oğlunu öldüren E.D., oğluna iki kez tecavüz ettiği itirafında bulundu. E.D., ifadesinde, ayrıca, evden kaçtığı için oğlunu dövdüğünü, daha sonra gece yarısı yastıkla boğduğunu anlattı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Fügen Ulutekin’in huzurunda görüşülen dünkü ek tutukluluk duruşmasında, meselenin tahkikat subayı polis müfettişi Arslan Coşkun, baba E.D’nin ikinci kez verdiği gönüllü ifadesinde yer alan şok itirafını açıkladı.

Müfettiş Coşkun, zanlı E.D’nin oğlu ile iki kez doğaya aykırı cinsi münasebette bulunduğunu ve çocuğun bunu başkalarına anlatmasından korktuğu için önce dövdüğünü, ardından da yastıkla boğarak öldürdüğünü itiraf ettiğini belirtti.

İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Damla Güçlü’nün tanığı olarak yeminli şahadet veren Arslan Coşkun, zanlılar E.D, İ.D. ve Ö.D.’nin 6-7 Nisan 2012 tarihinde meydana gelen “taammüden adam öldürme, adam öldürme, zorla tabiat kurallarına aykırı cinsi münasebette bulunma ve çocuklara karşı ahlak ve adaba aykırı hareket” suçlarıyla methaldar olduğunu söyledi.

Zanlıların 17 Nisan 2012 tarihinde mahkeme huzuruna çıkarılarak aleyhlerinde 8 günlük tutukluluk emri alındığını ve bu sürenin çok iyi değerlendirildiğini kaydeden Arslan Coşkun, meselede kayıp olduğuna inanılan emarelerin bulunması için birçok yerde arama yapıldığını belirtti.

Coşkun, maktulün ölmeden önce ikamet ettiği Haspolat ve Lefkoşa bölgelerinde soruşturma yapılarak ifadeler temin edildiğini vurguladı.

ANLATMAKTAN KORKMUŞ

Zanlı E.D’nin tutuklu kaldığı sürede verdiği ikinci gönüllü ifadesinde maktul oğlu ile isteği dışında iki kez tabiat kurallarına aykırı cinsi münasebette bulunduğunu itiraf ettiğini belirten Arslan Coşkun, zanlı E.D’nin, istemi dışında evden kaçan ve olanları başkalarına anlatabileceğini düşündüğü maktulü öldürme planı yaptığını vurguladı.

Zanlı E.D’nin 6 Nisan 2012 günü maktul M. D.’ye öldürme eylemini gerçekleştirmek için ciddi darp fiilini uyguladığını söyleyen Müfettiş Coşkun, zanlı E.D’nin gece yarısı maktulün yüzünü yastıkla bastırarak ölmesine sebep olduğunu ifade etti.

Zanlı E.D’nin daha önceki ifadesinde de belirttiği gibi olayın ardından maktulü kardeşi ile birlikte Taşkent bölgesindeki söz konusu yere attığını dile getiren Coşkun, toplumda infial yaratan olayla ilgili tahkikatlarının devam etmekte olduğunu vurguladı.

Alınması gereken ifadeler ve aranan emarelerin mevcut olduğunu kaydeden Arslan Coşkun, zanlıların 8 gün daha poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

Halen avukatları olmayan zanlıların mahkemede suskunluklarını koruması üzerine Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin, tahkikatın devam ettiğine bulgu yaparak polisin istediği 8 günlük ek tutukluluk emrini verdi.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI