BOĞULAN AĞABEYİNİ SON KEZ ÖPMEK İSTEDİ

Bostancı Sahili’nde kardeşi ve arkadaşlarıyla denize giren 18 yaşındaki genç, boğularak can verdi.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri genci ambulansın içinde hayata döndürmeye çalışırken kardeşi “Abim ölürse ben anneme ne diyeceğim, bir kez onu öpeyim” diye feryat etti.

Bostancı Sahili’nde saat 15.30 sıralarında kardeşi ve bir grup arkadaşıyla birlikte denize giren Emrullah Kurtli (18), bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. Arkadaşları çevredeki vatandaşlardan yardım isterken Emrullah Kurtli suda batarak gözden kayboldu. Çevreden yardıma gelen iki genç, Kurtli’yi yaklaşık 10 dakika sonra sudan çıkarmayı başardı. Olay yerine gelen ambulansa alınan Emrullah Kurtli, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Emrullah Kurtli’nin denize birlikte geldiği kardeşi Kadir (14) ve diğer arkadaşları Kurtli’nin öldüğünden habersiz gözyaşı döktü. Kadir Kurtli “Abim ölürse ben anneme ne diyeceğim bir kez onu öpeyim” diyerek feryat etti. Kadir Kurtli cep telefonuyla ağlayarak ailesini olay yerine çağırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri ve vatandaşlar Kadir Kurtli’yi sakinleştermeye çalıştılar. Emrdullah Kurtli’nin cesedi, savcının talimatıyla morga kaldırıldı.

Bazı görgü tanıkları ve çocuğu sudan çıkaran vatandaşlar “Arkadaşlarıyla birlikte denize girmişler. Yüzme bilmiyormuş,arkadaşları bağırınca biz de yardıma gittik, suyun dibindeydi, dışarı çıkarıp ambulans çağırdık” dediler. Başka bir kadın da “Bu çocuğa yazık değil mi, neden önlem almıyorlar?” diye konuştu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir