Boğa Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

Bu ay yıldızlar sizin için hem çok iyi hem çok zorlu..

Bir süredir sizi rahat bırakan hayaller yıldızı Neptün Kova burcuna dönüyor. Ayrıca Kovanın zıt burcu Aslanda oluşan yıldız yığılması ve Aslanda geri pozisyonda ilerleyen Merkür kafanızı karıştırmaya niyetli.

Öte yandan maddi olarak doğru kararlar aldıysanız aynı sert açılı yıldızlar size parasal konularda yardımcı olmaya niyetli. Ödemeleriniziyapmak ve bazı yatırım planlarınızı gerçekleştirmek, parasal işleri düzene koymak adına güzel destek verecekler. Gelen fırsatları karlı kazançlara dönüştürmek zor olmayacak sizin için ay boyunca. Hesaplarınızı da düzene koyacaksınız.

Burcunuza yerleşen şans yıldızı Jüpiter’in ilk elden hayatınıza getirdiğişanslı gelişmeleri masaya yatırmak ve akıllı bir planla ilerlemek içinuygun bir zaman ayrıca. Jüpiter ay sonunda retro pozisyon aldığında durup bir nefes alacaksınız, hayatınızdaki gelişmeleri, hayatınıza giren insanları, olayları gözden geçirecek, bir sorgulamanın ardından vardığınız sonuçlara göre daha kararlı adımlarla ilerlemeye devam edeceksiniz.

Transit Plüton dost burç Oğlakta ve 9.evde ilerlerken hayatınıza giren önemli ve değerli kişiler hayata başka türlü bakmayı öğretecek size. Bu ay özellikle yeni tanıdığınız bu kişiler size inanılmaz faydalı olacaktır. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğinizi anlamanızda ufuk açıcı etkileri olacaktır.

Adım adım başka, farklı bir yaşam tarzına doğru ilerliyorsunuz..

Bu ay gerek iş, gerek aşk bakımından gerçekten önemli bir ay olacak sizin için.

Ancak uyarmak isterim sizi. Verdiğiniz doğru kararlara sahip çıkmanız lazım. Yukarıda bahsettiğim ve hayatınızı biraz karıştıracak gibi görünen yıldızlar sizi yanıltabilir, kafanızı karıştırabilir. Geri adım ve tereddüt sizi geriye iter. Verdiğiniz kararlara güvenin, daha sonra birileri aklınızı karıştırabilir. Ketum olun ve bildiğinizden şaşmayın derim.

Ayın 3.haftasından itibaren dost Başak burcuna yerleşecek Güneştendestek almaya başlayacaksınız yeniden. Ve Güneş’in inisiyatif gücü ile dediğinizi yapmanız, sözünüzün geçmesi mümkün olacak yeniden.

Transit Neptün ayın 5’inde Kovaya geçtikten sonra gerçekçi olmayı, ayaklarınızı yere sağlam basmayı ihmal etmeyin. Ve sizi yolunuzdan çevirmek isteyenlere de kulak tıkayın derim.

Neptün’ün muğlak enerjisi hayatınızı bir süre daha karıştırmak, dumanlı, belirsiz bir hava yaratmak niyetinde.. Durup düşünmek vakti.. Neptün Kovadan çıktıktan sonra netleşecek ortamın nasıl olacağı size bağlı.. Ne istediğinizi her zamankinden çok iyi bilmeniz gereken bir zamandasınız. Acele etmeden düşünmek için vaktiniz var ama kararlarınızın sizi uzun süre etkileyeceğini bilin ve özenli seçimler yapın derim.

Parasal bakımdan dediğim gibi bu ay şanslısınız, fırsatlar sizi bulacak adeta. Hızla toparlanma ve maddi durumu yükseltme şansınız yüksek. Bu ay iş ve sosyal ortamlarda favorisiniz, beğeni toplayacaksınız yaptıklarınızla. İçerde kafanız karışık ve hafif depresifken dışarıdapopüler olmanın tezat durumları hakim..

Ev vs almak, yatırım için iyi bir zaman.. Bu konularda şanslı ve hızlıfırsatlar olacak sizin için. Elinize beklenmedik paralar geçecek.

Aşk ayın ilk haftası ile son haftası net görünüyor… Karışan durumların netleşmesi için bazı şeylerin yaşanması gerekiyor.. Belki karışıklık, kaos ne istediğinizi çok iyi bilmeniz için gerekli..

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI