Bob Marley Sözleri

Dünyaca ünlü Bob Marley’in söylediği sözleri sizin için paylaştık.

Bob Marley Sözleri : Sevgilin olabilecek pek çok insan olabilir; fakat unutma ki, Sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.

Bob Marley Sözleri : Kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, sorunu kendilerinde aramalıdırlar..

Bob Marley Sözleri : Gerçek şu ki, herkes seni kıracak. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer bir insan bulmak …

Bob Marley Sözleri : Kurtarın kendinizi zihinsel esirlikten kendimizden başka kimse özgür kılamaz aklımızı korkmayın atom enerjisinden falan çünkü hiçbirşey zamanı durduramaz.

Bob Marley Sözleri : Hayatımda kimse yok; fakat problem değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerdenim.

Bob Marley Sözleri : Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.

Bob Marley Sözleri : Herşey, herzaman yolunda gitmiyor bazen, ne yaparsan yap olmuyor yinede ! En zor olanı da; bunlara rağmen gülümsemek zorunda kalmak işte

Bob Marley Sözleri : Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Şayet real aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Bob Marley Sözleri : Düşmanından çok dostundan kork ! Çünkü dostluk sona ererse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir yalnızca.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI