Bob Marley Sözleri

Dünyaca ünlü Bob Marley’in söylediği sözleri sizin için paylaştık.

Bob Marley Sözleri : Sevgilin olabilecek pek çok insan olabilir; fakat unutma ki, Sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.

Bob Marley Sözleri : Kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, sorunu kendilerinde aramalıdırlar..

Bob Marley Sözleri : Gerçek şu ki, herkes seni kıracak. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer bir insan bulmak …

Bob Marley Sözleri : Kurtarın kendinizi zihinsel esirlikten kendimizden başka kimse özgür kılamaz aklımızı korkmayın atom enerjisinden falan çünkü hiçbirşey zamanı durduramaz.

Bob Marley Sözleri : Hayatımda kimse yok; fakat problem değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerdenim.

Bob Marley Sözleri : Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.

Bob Marley Sözleri : Herşey, herzaman yolunda gitmiyor bazen, ne yaparsan yap olmuyor yinede ! En zor olanı da; bunlara rağmen gülümsemek zorunda kalmak işte

Bob Marley Sözleri : Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Şayet real aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Bob Marley Sözleri : Düşmanından çok dostundan kork ! Çünkü dostluk sona ererse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir yalnızca.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI