Bob Marley Sözleri

Dünyaca ünlü Bob Marley’in söylediği sözleri sizin için paylaştık.

Bob Marley Sözleri : Sevgilin olabilecek pek çok insan olabilir; fakat unutma ki, Sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.

Bob Marley Sözleri : Kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, sorunu kendilerinde aramalıdırlar..

Bob Marley Sözleri : Gerçek şu ki, herkes seni kıracak. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer bir insan bulmak …

Bob Marley Sözleri : Kurtarın kendinizi zihinsel esirlikten kendimizden başka kimse özgür kılamaz aklımızı korkmayın atom enerjisinden falan çünkü hiçbirşey zamanı durduramaz.

Bob Marley Sözleri : Hayatımda kimse yok; fakat problem değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerdenim.

Bob Marley Sözleri : Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.

Bob Marley Sözleri : Herşey, herzaman yolunda gitmiyor bazen, ne yaparsan yap olmuyor yinede ! En zor olanı da; bunlara rağmen gülümsemek zorunda kalmak işte

Bob Marley Sözleri : Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Şayet real aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Bob Marley Sözleri : Düşmanından çok dostundan kork ! Çünkü dostluk sona ererse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir yalnızca.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir