Birand Canlı Yayında Muhabiri Bozdu!

Kanal D ana haber bülteninde Ankara’yla canlı bağlantı yapan Mehmet Ali Birand, muhabirin aktardığı bilgiyi yeterli bulmayınca kibarca uyardı.

Dün Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, HakkariŞemdinli ‘de 7 tabur askerle büyük bir operasyon başlatıldığı duyurulmuştu. Açıklamada ayrıca bölgede bulunan Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel ‘in de operasyonu 7 komutanla birlikte izlediği belirtiliyordu.

Kanal D ana haber bülteninde de doğal olarak bu açıklama yer aldı. Ancak yazılı açıklamada yazanlarla yetinmeyen deneyimli haberci Mehmet Ali Birand, ankara bürosuyla canlıbağlantı yaptı ve Ankara muhabiri Özgen Bingöl’e açıklamanın detaylarını sordu.

Ancak muhabir Bingöl’ün de açıklamada yazanların haricinde pek bilgisi yoktu. Muhabir açıklamada yazanları farklı cümlelerle tekrar etmeye başlayınca Birand müdahale etmek istedi fakat bu sefer de muhabir Birand’ın sesini duymadı.

Bu durum Birand’ı biraz daha sinirlendirdi. Muhabir Özgen Bingöl’den kulaklığını takmasını isteyen Birand, açıklama metninden farklı bir bilgi alamayacağını anlayınca, muhabirine kibarca tavsiyede bulunup canlı bağlantıyı sonlandırdı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI