Birand Canlı Yayında Muhabiri Bozdu!

Kanal D ana haber bülteninde Ankara’yla canlı bağlantı yapan Mehmet Ali Birand, muhabirin aktardığı bilgiyi yeterli bulmayınca kibarca uyardı.

Dün Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, HakkariŞemdinli ‘de 7 tabur askerle büyük bir operasyon başlatıldığı duyurulmuştu. Açıklamada ayrıca bölgede bulunan Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel ‘in de operasyonu 7 komutanla birlikte izlediği belirtiliyordu.

Kanal D ana haber bülteninde de doğal olarak bu açıklama yer aldı. Ancak yazılı açıklamada yazanlarla yetinmeyen deneyimli haberci Mehmet Ali Birand, ankara bürosuyla canlıbağlantı yaptı ve Ankara muhabiri Özgen Bingöl’e açıklamanın detaylarını sordu.

Ancak muhabir Bingöl’ün de açıklamada yazanların haricinde pek bilgisi yoktu. Muhabir açıklamada yazanları farklı cümlelerle tekrar etmeye başlayınca Birand müdahale etmek istedi fakat bu sefer de muhabir Birand’ın sesini duymadı.

Bu durum Birand’ı biraz daha sinirlendirdi. Muhabir Özgen Bingöl’den kulaklığını takmasını isteyen Birand, açıklama metninden farklı bir bilgi alamayacağını anlayınca, muhabirine kibarca tavsiyede bulunup canlı bağlantıyı sonlandırdı.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI