Bilgisayarınızın performansını artırın!

Verbatim’den SATA II arabirimli yeni 2,5” SSD. Bilgisayarınızın performansını artırın; ideal bir HDD depolama alternatifi.

Verbatim’in 2,5”SATA II SSD (Solid State Drive) yeni serisi, dizüstü ve masaüstü bilgisayarları için sabit disk yerine geçen ideal bir depolama çözümüdür. Bu HDD’de yer alan artırılmış darbe direnci, daha hızlı bilgisayar açılış sistemi, gelişmiş sistem yanıtı ve pil ömrü gibi donatılmış sistemler, 250MB/sn OKUMA ve 220MB/sn YAZMA hızı ile olağanüstü veri transferi sağlar. SATA II SSD opsiyonel masaüstü sistemleri için 3.5” Bay adaptörü ve güç kablosu içerir. Konusunda uzmanlaşmış katma değer sağlayan mağazalardan 129€ (64GB), 238€ (128GB) ve 470€ (256GB) gibi tavsiye edilen fiyatlarla satın alınabilir.

• Okuma hızı saniyede 250MB ve yazma hızı saniyede 220MB
• Daha hızlı sistem açılışı
• Geliştirilmiş pil ömrü ve sistem yanıtı
• HDD üzerinde artırılmış darbe direnci
• Güvenilir uzun süreli performans için ileri düzey hata düzeltme ve wear leveling (aşınmayı dengeleme) teknolojisi
• 64GB, 128GB ve 256GB kapasite

SSD avantajları kanıtlanmıştır: Veri depolamak için yarı iletken flaş bellek yongaları kullanılır. Bu nedenle hiçbir hareketli parçaya sahip değillerdir. Sabit Disk Sürücülerine benzemezler. Bu onları daha mekanik olarak sarsılmaz ve daha az hata eğilimli kılar. Ayrıca hiçbir gürültü yapmaz ve çok az enerji kullanır. SATA II SSD şok ve titreşime dayanıklı olması ile darbeye maruz kaldığı ortamlarda standart bir sabit diskten hem daha dayanıklıdır hem de daha hızlı sistem performansı sunar.

Verbatim EUMEA Flash İş Geliştirme Müdürü Hans-Christoph Kaiser avantajları şöyle özetliyor: “SSD’ler daha uzun pil ömrü, daha hızlı yanıt verme, ek sağlamlık ve daha hızlı sistem açılışı ile birlikte gelir. Artırılmış şok direnci, orjinal sabit disk sürücüleri darbelere karşı çok hassas olan taşınabilir bilgisayarlar için ideal bir depolama aracı olmasını sağlar.”

Perakende sürümü yılın dördüncü çeyreğinde mevcut olacak
Katma değer sağlayan satıcıların ürün türüne ek olarak aynı zamanda yılın son çeyreğinde perakende satış için de bir ürün olacak. Ghosting yazılımı ve veri aktarım kablosu gibi ilave özellikler içermesi planlanıyor.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır Mobil Sohbet Nasıl Yapılır

Mobil sohbet etmek için bir çok alternatif vardır.İstediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Canınız sohbet etmek...

DEVAMI
Mobil sohbet teknolojisi Mobil sohbet teknolojisi

Mobil sohbet teknolojisi günümüzde popüler hale gelmeye başladı.Her geçen gün mobil kullanım alanları artıyor.Buna paralel olarak sohbet siteleri mobil...

DEVAMI
Domain seçimi nasıl olmalıdır? Domain seçimi nasıl olmalıdır?

Bir web sitesi kurmak isterseniz ilk önce bir domain sahibi olmalısınız.Peki domain seçerken nelere dikkat edilmelidir.Kuracağınız web sitesine uygun...

DEVAMI