Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen Şarkı sözleri

reklam

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen Şarkı sözleri

şarkı sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere son zamanlarda gerçekten çok güzel bir şarkı olan içimdeki Sen parcasının sözlerini yazmak istedim.

Evet arkadaşlar son zamanlarda bilal sonses şarkılarıyla kendini hayran biraktırmaya devam ediyor ve
hayranlıkla onu dinliyoruz ve son zamanlarda Bilal Sonses tuğce kandemir içimdeki sen parcasını çok güzel söylemişlerdir düet olarak söyledikleri parca çok tutuldu Youtube de dinlenme rekorları kırdı şarkı şimdiden 20 milyonun üstüne çıkmıştır evet arkadaşlar sözleriyle sizlere yazmak istiyorum.

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen


Bilal : ben içimdeki Seni sevmişim anlasana.. Tugce – yeniden bana ver onca zamanı bi telafisi yok bunca zararin kaybederim içimdeki seni ziyan olur kalbimden bir mahkum misali firar olur o kokun yalan gülüşün gibi tamam senin olsun her bişey acılar bana kalan sabrederim elin onun elinde olmasin bana sen sen yakışmıştın sen çok yazık..

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir

Bilal : nasil baktın gözlrime nasil tuttun ellerimi nasil kanmışım sana nasil doldurdun yerimi son sözüm bu sana inanirim sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana ..
Tugce : nasil baktın gözlerime nasil tuttun ellerimi nasil knmışım sana nasıl doldurdun yerimi
Son sözüm bu sana inanirim sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana.. Gerçekten mütiş bir şarkı..
devam ediyorum arkadaşlar.
Bilal : yeniden geri ver bana onca zamanı bi telefisi yok bunca zararin kaybederim içimdeki seni ziyan olur
kalbimden bir mahkum gibi firar olur o kokun yalan gülüşün gibi tamam senin olsun herş bişey acılar bana kalan sabrederim elim onun elinde olmasın.. bana sen yakışmıştın ya Çok yazık.. Tugce nasil baktın gözlerimi nasil tuttun ellerimi nasil kanmışım sana..
nasil doldurdun yerimi son sözüm bu sana ‘inanirim sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana’ Nasıl baktın gözlerime
nasıl tuttun ellerimi nasil kanmışım sana.. nasil doldurdun yerimi son bu sözüm sana inanirim sanmasan ben içimdeki seni sevmişim anlasana..

www.sohbetkral.net bizleri izlemeye devam edin.

Sohbet

evet arkadaşlar sizlere bu şarkıları yazmaya devam edicegim sizlerde bizimle olmak istermisiniz?
Ücretsiz sohbet Sitesi Sizleri bekliyoruz amacımız burada Sohbet Ortamı Sitemizde sizleride bekliyoruz arkadaşlar amacımız Sohbet Kurmak ve bunu sizlerle birlikte yapacagımıza inaniyorum şarkılarımızı Dj arkadaşlarımızdan istiye bilir keyiflice Seviyeli Chat Ortamı Sitemizde sohbet edebilirsiniz arkadaşlar ALLAHA Emanet olun.. ve bilal sonses herzaman sana destek olacagımızdan emin olabilirsin doğru yoldasın..

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen Şarkı sözleri

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen Şarkı sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?