Beşiktaş’ta tarihi imza!

Beşiktaş ile IMG Doğuş konsorsiyumu arasında yeni İnönü Stadyumu’nu da kapsayan 10 yıllık protokol imzalandı.. Sözleşme hakkında detay yok ancak bu imzanın siyah beyazlı kulüpte tarihi bir dönemeç olduğu belirtiliyor..

-FİKRET ORMAN PROJEYİ BÖYLE TANITTI-
Beşiktaş başkanı Fikret Orman, “Türkiye’de dünya çapında bir oyuncu halini almamız gerekiyor. Burada IMG gibi bu işte uzman olan bir grup ile bizim uzman olmadığımız bir dalda işbirlilği yapıyoruz. Bu uzun dönemli olacak. Statı yenileme projemiz de var buradaki yenileme kısmını onlarla birlikte yapacağız. Bunun ilk adımını atıyoruz” ifadelerini kullandı.

-ANLAŞMA SADECE STATLA İLGİLİ DEĞİL-
İmzalanan anlaşmanın sadece statla ilgili olmadığını belirten Fikret Orman, “IMG’nin özellikle web saydasına girip bakmanızı rica ederim. IMG sadece bir stat yapım şirketi değil. Birçok konuda uzman olan bir kurum. Biz sadece statla alakalı bir anlaşma yapmıyoruz. Beraber bir çalışma ortamı yapmak için buradayız. Statın maketi kamuoyunu heyecanlandıran şeyler ama hazır olduğu zaman görürsünüz” şeklinde konuştu.

“YENİDEN YAPILANMAYA İHTİYAÇ VAR”
Beşiktaş’ın yeniden yapılanmaya ihtiyacı olduğun belirten Orman, “En önemli şey stat olacak. Stat başlı başına pazarlanması gereken bir şey olacak. Stat isminden, locasına kadar pazarlanması gereken şeyler. Bu bizim işimiz değil. IMG bu konuda çok uzman. Bir de stat yenileme işimiz var. 70 sene daha götürebilecek bir yenileme çalışması yapıyoruz. Restaurantlar, tuvaletler vesaire nerede olacak… Bunlar uzmanlık işi. Wembley’i de yapıyorlar. Şirketin bilgisinden faydalanmak istiyoruz.” dedi.

“100 SENEYİ AŞMIŞ BİR REKABET VAR”

Fenerbahçe derbisi hakkında da konuşan Beşiktaş Başkanı, “Statın inşaatı apayrı bir şey. Bu bizim işimiz. Derbilerin kendine has bir öyküsü olur. Bizim sahada yaşadığımız 100 seneyi aşmış bir rekabet var. Bu sezon başı yaşadığımız centilmenlik dışı olayların değil, herkesin sahada terini akıtacağı bir maç olmasını diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI