Beşiktaş’a Kapıları Kapattı

 

Adnan Öztürk, Beşiktaş’ın Türk Telekom Arena’da maçlarını oynamasını istemediğini söyledi.

 Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Beşiktaş‘ın Türk Telekom Arena’da maçlarını oynamasını istemediğini söyledi.

İstanbul Finans Merkezi’ninde Metropol İstanbul, Klasik Otomobiller Buluşması’na ev sahipliği yaptığı sergiye katılan ve burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Öztürk, Beşiktaş‘ın TT Arena’da oynama isteğiyle ilgili sorularını cevapladı.

Adnan Öztürk, “110 yıllık bir camia beni saygısızlık yapıyorum diye algılamasın. Benim açımdan bu konu çok nettir. Galatasaray Kulübünde demokratik bir oylama yapılacaktır ve benimde bu konudaki cevabım hayır olacaktır.” dedi.

Beşiktaş‘ın fiziken ve manevi olarakta TT Arena’da oynamasının yanlış olduğunu belirten Adnan Öztürk, bazı gazetelerde ise kendisi hakkında, Beşiktaş için şu stadda ya da bu stadda oynasın şeklinde haberler çıktığını ve bunların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Öztürk, “Beşiktaş Kulübü için bu tür ifadeler kullanmam söz konusu olamaz. Haddim değil. Beşiktaş nerde oyanayacağına kendisi karar verir. Benim hayır demem sadece TT Arena içindir” diye konuştu.

Adnan Öztürk Beşiktaş‘ın yeni teknik direktörü Samet Aybaba için ise, hayırlı olsun diyerek, “Samet hocayı canı gönülden kutluyorum. Büyük camialar en zor günlerinde kendi öz evlatlarından görev bekliyor. Bizde kendi çocuklarımıza görevler verirsek zor duruma zaten düşmeyiz.” şeklide konuştu.

Öte yandan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, UEFA’dan temiz kağıdı aldıkları sorulması üzerene ise, “TFF den bu konu ile alakalı açıklamayı bekliyoruz” diyerek yanıtlamadı.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI