Beşiktaş’a Kapıları Kapattı

 

Adnan Öztürk, Beşiktaş’ın Türk Telekom Arena’da maçlarını oynamasını istemediğini söyledi.

 Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Beşiktaş‘ın Türk Telekom Arena’da maçlarını oynamasını istemediğini söyledi.

İstanbul Finans Merkezi’ninde Metropol İstanbul, Klasik Otomobiller Buluşması’na ev sahipliği yaptığı sergiye katılan ve burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Öztürk, Beşiktaş‘ın TT Arena’da oynama isteğiyle ilgili sorularını cevapladı.

Adnan Öztürk, “110 yıllık bir camia beni saygısızlık yapıyorum diye algılamasın. Benim açımdan bu konu çok nettir. Galatasaray Kulübünde demokratik bir oylama yapılacaktır ve benimde bu konudaki cevabım hayır olacaktır.” dedi.

Beşiktaş‘ın fiziken ve manevi olarakta TT Arena’da oynamasının yanlış olduğunu belirten Adnan Öztürk, bazı gazetelerde ise kendisi hakkında, Beşiktaş için şu stadda ya da bu stadda oynasın şeklinde haberler çıktığını ve bunların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Öztürk, “Beşiktaş Kulübü için bu tür ifadeler kullanmam söz konusu olamaz. Haddim değil. Beşiktaş nerde oyanayacağına kendisi karar verir. Benim hayır demem sadece TT Arena içindir” diye konuştu.

Adnan Öztürk Beşiktaş‘ın yeni teknik direktörü Samet Aybaba için ise, hayırlı olsun diyerek, “Samet hocayı canı gönülden kutluyorum. Büyük camialar en zor günlerinde kendi öz evlatlarından görev bekliyor. Bizde kendi çocuklarımıza görevler verirsek zor duruma zaten düşmeyiz.” şeklide konuştu.

Öte yandan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, UEFA’dan temiz kağıdı aldıkları sorulması üzerene ise, “TFF den bu konu ile alakalı açıklamayı bekliyoruz” diyerek yanıtlamadı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir