Berlusconi “Bir Eli Uçkurunda” Öldü

bir eli uckurunda oldu 2393 b - Berlusconi "Bir Eli Uçkurunda" ÖldüEski Başbakan Silvio Berlusconi, sanat adına başkent Roma’da ‘mutlu’ şekilde öldürüldü. Üstelik eli uçkurunda!n - Berlusconi "Bir Eli Uçkurunda" Öldü

İtalya‘da, seks skandallarıyla sık gündeme gelen ve ’18 yaşından küçük biriyle menfaat karşılığı cinsel ilişkiye girmek’ suçlamasıyla hakkında açılan dava Milano Ceza Mahkemesi’nde devam eden eski Başbakan Silvio Berlusconi, sanat adına başkent Roma’da ‘mutlu’ bir şekilde öldürüldü.

Farklı farklı seks skandalları ile bir dönem dünya gündemini sürekli meşgul eden Berlusconi’nin bu tuhaf cinsel tutumu, Berlusconi denince akla gelen ilk şey olmuştu. İtalyan sanatçılar da bu durumu es geçmedi.

Roma’da Başbakanlık Sarayı Chigi’ye sadece birkaç yüz metre uzaklıkta bulunan Ferrajoli Sarayı’nda açılan sergi, ziyaretçilerde şok yarattı. Sanatçılar Antonio Garullo ve Mario Ottocento tarafından ‘İtalyanların rüyası’ adı altında hazırlanan eserde, Silvio Berlusconi‘nin balmumu heykeli, aziz ve kahramanlara özgü bir uygulama olan camdan bir tabut içine konuldu.

Kırmızı kadifeden bir yatak üzerinde yatan Berlusconi heykeli sol eli kemeri açık olan belinde, pantolonunun düğmeleri açık, sağ eli hayatındaki kadınların fotoğraflarının bulunduğu bir derginin üzerinde, ayaklarında miki fare terlik, yüzünde de mutlu bir ifade bulunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir