Beren Saat’in Sütyen Talihsizliği

Patlayan flaşlar Beren Saat’in kazağının içinin görünmesine neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde Kanyon’da görüntülenen ünlü sanatçı Kenan Doğulu ve oyuncu sevgilisi Beren Saat, Gina’da baş başa yedikleri akşam yemeği sonrası el ele sinemaya girdi.

Sinema girişinde objektiflere takılan ikilinin birbirine bakışlarıysa, ne kadar mutlu olduklarının göstergesiydi. Bu arada gazeteciler görüntü alırken patlayan flaşlar Beren Saat’in kazağının içinin görünmesine neden oldu.

Çift, Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği “Kibarca Öldürmek” filmini izledi.

AŞK BAŞKA İŞ BAŞKA

Bu arada geçtiğimiz ay Kenan Doğulu ile Beren Saat arasında ilginç bir reddediş yaşandığı iddia edildi. Öğrenilene göre Beren Saat Kenan Doğulu’nun iş teklifini reddetti.

Mutlu bir ilişki yaşadıkları görülen Kenan Doğulu ve Saat çifti, Kenan Doğulu’nun yeni klibinde Beren Saat ‘i oynatmak istemesiyle çift arasında gerginlik yaşandığı öne sürüldü.

“İLİŞKİYİ REKLAMA ÇEVİRMEYE GEREK YOK”

İddiaya göre Saat, sevgilisinin teklifini “İlişkiyi böyle şeylerle reklama çevirmeye gerek yok. Oynamak istemiyorum” diyerek reddetti. Doğulu, çekimlerini şimdilik rafa kaldırdı.

Doğulu çekimleri iptal etti ancak çiftin arasına bu konuda soğukluk girdiği iddia ediliyor. Kenan Doğulu’nun önümüzdeki günlerde bu konuda nasıl bir karara varacağı belli olacak.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir