Beren Saat Plaj Kapattırdı!

Beren Saat, Çeşme’de bikinili görüntülenmemek için yapmadığını bırakmadı ama…

Haber: Beren Saat Plaj Kapattırdı!

Beren Saat, dizi çekimi için gittiği Çeşme’de bikinili görüntülenmemek için kaldığı Solto Otel’den her türlü önlemin alınmasını rica etti.

Otel yönetimi de Saat’in rahat etmesi, diğer müşteriler ve paparazzilerin fotoğraf çekmemesi için Ice Beach’i ona tahsis etti. Ama malesef yine başarılı olamadı.

DAHA ÖNCE DE HAYRANLARI ONU ÇOK KORKUTMUŞTU

Aşağı yukarı her yıl gerek iş için gerekse tatil için Çeşme’yi tercih eden ünlülerden biri olan Beren Saat, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi henüz başlamadan önce Çeşme’de buna benzer bir korku yaşamıştı.

Gazetecilerden ve hayranlarının kendisine gösterdiği ilgi o kadar fazlaydı ki Saat, bir gece odasının kapısında bir sürü hayranı ile karşı karşıya kalmıştı.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin ekibiyle birlikte Çeşme Ilıca Otel’de konaklayan Saat’i görmek isteyen hayranları otelin önünden ayrılmıyordu. Bununla da yetinmeyen bazı kişiler, Saat’i takip edip kaldığı odanın kapı numarasını öğrendi. Ardından da gece yarısı Saat’in kapısına gelip, telefonla odayı arayıp sesini dinlemeye başladı.

Çok korkan Saat, otel yönetiminden odasının değiştirilmesini istedi ama bu da işe yaramayınca tacizler devam etti ve Saat, “Burada güvende değilim” diyerek otelden ayrılmıştı.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI