“Benim 12 Puanım Can Bonomo İçindi!”

Dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Danny Brillant, Eurovision temsilcimiz Can Bonomo’yu öve öve bitiremedi.
Haber: 'Benim 12 Puanım Can Bonomo İçindi!'
  • n - "Benim 12 Puanım Can Bonomo İçindi!"

11 Haziran’da Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek olan Fransız şarkıcı Danny Brilliant, Eurovision’da yedinci olan temsilcimiz Can Bonomo‘ya övgüler yağdırdı. Brilliant “Benim 12 puanım kesinlikle Can Bonomo içindi. Can, tamEurovision’un istediği gibi; genç, hareketli, dinamik, çağdaş ve bugünün gençlerini temsil eden bir şarkıcı” dedi.

7’NCİ OLMASINA ÜZÜLDÜM

Bonomo’yu Paris’teki konserlerine misafir sanatçı olarak davet edeceğini belirten şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Yarışmada oy kullanan son ülkenin; Türkiye‘ye 1 puan, Estonya‘ya 8 puan vermesi beni de üzdü. Can 6’ncılıktan 7’nciliğe düştü. Onun yeri en kötü ihtimalle, üçüncü olan Sırbistan’ın yeri olmalıydı.”

SERTAB’I ZİRVEDEN İNDİREMEDİ

Medya takibi ajansı Interpress’in araştırmasına göre; son 10 yıl içinde, Türkiye‘yi Eurovision’da temsil eden şarkılarla ilgili toplam 13 bin 698 haber yayınlandı. Bu yılki temsilcimiz Can Bonomo‘nun bin 393 haberle diğer şarkıların arasında en popüler dördüncü parça olduğu listenin zirvesinde ise 3 bin 742 haberle, 2003’te Türkiye‘ye birincilik kazandıran Sertab Erener yer alıyor. İkinci sırada Hadise, üçüncü sırada da Kenan Doğulu var

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir