Bebeğinin ağzına giren yılanı gören anne…

yilan - Bebeğinin ağzına giren yılanı gören anne...İsrail’de 13 aylık bebek, ağzına giren yılanın kafasını çiğnemeye başladı.

Bebeğinin bir yılanı kemirdiğini gören anneyse, çığlık çığlığa yardım istedi.

İsrail’in kuzeyindeki bir Arap kentinde yaşanan olayı, bebeğin ailesinin AFP’ye yaptığı açıklamalarla ortaya çıktı.

Henüz 13 aylık olan İmad Aleeyan, annesi yanında değilken ağzına giren 30 santimetrelik yılanın kafasını, altı dişiyle çiğnemeye başladı.

Bebeği için süt hazırlamakta olan anne Kader Aleeyan, bu inanılmaz durumu görünce çığlıklar atarak komşulardan yardım istedi.

Olayı, “Korkudan ölecektim. Gözlerime inanamadım. Bebeğin ağzında bir yılan vardı ve onu çiğniyordu” sözleriyle anlatan teyze Yasmin Şanin, bir komşunun yardıma koştuğunu ve yarı ölü yılanı çocuğun ağzından çıkarıp öldürdüğünü söyledi.

“YILAN FENA HALDE ÇİĞNENMİŞTİ”

“Yılan ağzından çıkınca yeğenim ağlamaya başladı. Yılanın kafasıysa fena halde çiğnenmişti” diyen Şanin, bebekte herhangi bir ısırık izi görmediklerini ifade etti.

Soluğu Rambam hastanesinde alan aileye doktorlar, yılanın son derece zehirli bir tür olduğunu, ancak kış aylarında daha az zehir salgıladığını, bu sayede olayı ucuz atlattıklarını söyledi.

Ancak, AFP’ye konuşan diğer bir uzman, Dr. Boaz Shacham, yılanın zehirli olmadığını ve normalde 1,3 metreye kadar büyüyen bu yılanın şu an bebek olduğunu belirtti.

Shacham da yılanın ısırmamasını kış mevsimine bağladı. Yılanların, kış aylarında normalde olduklarından daha yavaş ve zararsız olduklarını dile getirdi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir