Bebeğinin ağzına giren yılanı gören anne…

yilan - Bebeğinin ağzına giren yılanı gören anne...İsrail’de 13 aylık bebek, ağzına giren yılanın kafasını çiğnemeye başladı.

Bebeğinin bir yılanı kemirdiğini gören anneyse, çığlık çığlığa yardım istedi.

İsrail’in kuzeyindeki bir Arap kentinde yaşanan olayı, bebeğin ailesinin AFP’ye yaptığı açıklamalarla ortaya çıktı.

Henüz 13 aylık olan İmad Aleeyan, annesi yanında değilken ağzına giren 30 santimetrelik yılanın kafasını, altı dişiyle çiğnemeye başladı.

Bebeği için süt hazırlamakta olan anne Kader Aleeyan, bu inanılmaz durumu görünce çığlıklar atarak komşulardan yardım istedi.

Olayı, “Korkudan ölecektim. Gözlerime inanamadım. Bebeğin ağzında bir yılan vardı ve onu çiğniyordu” sözleriyle anlatan teyze Yasmin Şanin, bir komşunun yardıma koştuğunu ve yarı ölü yılanı çocuğun ağzından çıkarıp öldürdüğünü söyledi.

“YILAN FENA HALDE ÇİĞNENMİŞTİ”

“Yılan ağzından çıkınca yeğenim ağlamaya başladı. Yılanın kafasıysa fena halde çiğnenmişti” diyen Şanin, bebekte herhangi bir ısırık izi görmediklerini ifade etti.

Soluğu Rambam hastanesinde alan aileye doktorlar, yılanın son derece zehirli bir tür olduğunu, ancak kış aylarında daha az zehir salgıladığını, bu sayede olayı ucuz atlattıklarını söyledi.

Ancak, AFP’ye konuşan diğer bir uzman, Dr. Boaz Shacham, yılanın zehirli olmadığını ve normalde 1,3 metreye kadar büyüyen bu yılanın şu an bebek olduğunu belirtti.

Shacham da yılanın ısırmamasını kış mevsimine bağladı. Yılanların, kış aylarında normalde olduklarından daha yavaş ve zararsız olduklarını dile getirdi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI