Başbakan seçim beyannamesini açıklıyor!

“Beyannamenin hazırlanmasında geniş bir ekip uer aldı. Her biri uzman bu geniş ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

12 Haziran 2011 seçimlerine son derece kapsamlı, ayrıntılı, ciddi bir çalışmanın ürünü oplan bir seçim beyannamesi ile giriyoruz. Türkiye hazır, hedef 2023.

Bu beyanname dostlar alışveriste görsün, laf kalabalığı yapmak, orta sahada top çevirme beyannames, de değildir. Önceki tüm beyannamelerimiz gibi son derece detaylı bir şekilde hazırlanmış, net hedefler konulmuştur.

Bu hedeflere varacağımızın ispatı da 8.5 yıllık çalışmalarımızdır. Her alanda attığımız adımlar. Halep ordaysa arşın da burada… Her zaman söylerim, eşek ölür kalır semeri, ,nsan ölür kalır eseri.

Çıraklı burada, kalfalık burada, ustalık da inşallah burada olacak(2023 kitaçığını gösteriyor) Bu beyannamede Kaf Dağı’nı asla göremeyeceksiniz. Ulaşılamayacak hedefleri asla göremeyeceksiniz. Umut simsarlığı yapmak için değil, makul bir yol haritası için hazırlanmıştır. Milletimizle samimi bir iletişim içinde oluyoruz. Türkiye’nin gerçek bir fotoğrafını sunuyoruz. Sadece ve sadece yapabileceklerimizi vaad ediyoruz.

AK Parti kurulduğu günden beri şeffaflığı, samimiyeti, güven duygusunu siyasetin merkezine çekmiştir.

Türkiye, yakın tarihinde siyaseti popülizmden ibaret gören, adeta yalanla özdeşleştiren, siyasi anlayışları çok gördü. ‘O ne verirse ben beş fazlasını veririrm’ diyorlardı. Bu tür siyasi anlayış ülkemize bedeller ödetti. Sırf iktidara gelebilmek için sınırsız vaadlerde bulunan siyasetçiler verdikleri tüm vaadleri unuttular. Aynı iktidarlar seçimlerin yaklaşması ile birklikte muslukları sonuna kadar açtılar. Devletin hazinesini boşalttılar. Merkez Bankası’nı 24 saat çalıştırarak para bastılar. Ekonominin tüm dengesini alt üst ettiler. Bunun rantını kimler yedi?

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI