Başbakan Erdoğan ameliyat oldu

erdogan - Başbakan Erdoğan ameliyat olduBaşbakan Erdoğan haftasonu bağırsaklarıyla ilgili bir operasyon geçirdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, haftasonu bağırsaklarında meydana gelen rahatsızlık nedeniyle Marmara Ünivertesi Hastanesi’nde operasyon geçirdi.

Erdoğan’ın bu akşam taburcu olması bekleniyor.

SAĞLIK DURUMU İYİ
Öte yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi twitter hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi: “Başbakanımız İstanbul Marmara Üniversitesi hastanesinde bağırsak problemi nedeniyle küçük bir operasyon geçirdi, sağlık durumu iyi…”

Daha sonra Başbakanlık’tan yapılan açıklamada ise, “Sayın Başbakanımız, 26 Kasım 2011 tarihinde, laparoskopik yöntemle, başarılı bir sindirim sistemi ameliyatı geçirmişlerdir. Ameliyat, Sayın Başbakanımızın programının müsait olması nedeniyle 26 Kasım tarihinde gerçekleşmiştir. Sayın Başbakanımızın sağlık durumu yerindedir. Doktorların gerekli gördüğü istirahatın ardından, Sayın Başbakanımız çalışmalarına başlayacaktır” denildi.

ERDOĞAN, HASTANEYE KALDIRILDI
Gerçek Gündem’in haberine göre, Başbakan Erdoğan, hafta sonu Sağlık Bakanlığı’na bağlı Pendik’teki Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanenin 2. ve 6. katı “güvenlik sebebiyle” tamamen kapatıldı. Giriş ve çıkışlar yasaklandı. Medipol Hastanesi’nden getirilen bazı doktorlar da Başbakan’ı tedavi etti. Bu sırada, hastanenin güvenlik kameraları da iptal edildi. Haber merkezimize gelen bilgiye göre, Sağlık Bakanı Recep Akdağ da hastaneye gelerek tedaviyle bizzat ilgilendi.

PATOLOJİYE PARÇA GÖNDERİLDİ
Opsiyon Haber’in iddiasına göre ise, bağırsaklarından ameliyat olan Başbakan Erdoğan’ın iki gündür burada tedavi altında tutuluyordu. Ameliyat sırasında alınan nodüllerin patolojiye gönderildiği, kolon kanseri olup olmadığının araştırıldığı iddia ediliyor.

CUMA GÜNÜNDEN BERİ ORTADA YOKTU
Başbakan Erdoğan son olarak Cuma günü cuma namazının ardından Karacaahmet mezarlığında annesinin ve babasının mezarını ziyaret etmişti. Başbakan Erdoğan, haftasonunu Üsküdar’daki evinde istirahat ederek geçirmiş ve hiç dışarı çıkmamıştı. Erdoğan’ın haftasonu hiçbir programa katılmamasının nedeninin nükseden bağırsak rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI