BAŞBAKAN 2 HAZİRAN’DA MERSİN’E GELİYOR – AKP Mersin Mitingi

Ak Parti Erdemli İlçe Başkanı Halit Çortul, 2 Haziran’da Mersin’e gelecek olan Başbakan recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklama yaptı. Çortul, “Başbakan Trilyonluk Yatırımlarla Geliyor” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Erdemli İlçe Başkanı Halit Çortul, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 2 Haziran Perşembe Günü saat 17.00’da, Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önünde Mersinlilerle buluşacağını bildirdi.

BAŞBAKAN MÜJDELERLE GELİYOR

Başbakan için hazırlıklara başladıklarını ifade eden Halit Çortul, “ Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 2 Haziran Perşembe günü Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önünde Mersinlilerle bulaşacak. Mersin’de Ak Parti iktidar ile birlikte hizmet yağmuru yağacak.

Mersin’de ki tüm hemşerilerimizle bu mitingde birlikte olmak istiyoruz. Bu mitingde başbakanımızın vereceği müjdeler de olacak. Bu müjdeleri Mersin’lilerimize hitap ederken söyleyecek. Biz Mersin için hayırlı şeylerin olacağına inanıyoruz. ” dedi.

HEDEF 6 VEKİL ÇIKARTMAK

12 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’nin yeniden iktidar olacağını ileri süren Çortul, “Mersin’de hedefimiz 6 milletvekili çıkartmaktır. Ak Parti, artık beraber yürüdük bu yollarda şarkısını söylemeyecek, zaman koşma vaktidir. Erdemli’mizin seçilecek sıradaki tek Milletvekili adayımız Prof Dr. Nebi Bozkurt’la birlikte Erdemli İlçe teşkilatımız ve gönüllü vatandaşlarla seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ dedi.

2 Haziran perşembe günü Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Mersin’e gelecek diyen Çortul, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

‘’Tevfik sırrı Gür Stadyumu önünde yapacağı mitinge tüm Erdemlili hemşerilerimizi davet ediyoruz. İlçelerimizden, köylerimizden vatandaşlarımız bu mitinge katılacak. Partimizin Mersin’de seçimlere ne kadar iyi hazırlandığını mitingde bir kez daha göstereceğiz.

Başbakanımız bazı yatırımların toplu açılışını gerçekleştirecek. Ancak henüz program netleşmediği için açıklama yapmıyoruz. İlimizde tamamlanmış pek çok yatırım var. Perşembe günü Mersinle tarihi günlerinden birini yaşayacak.”

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti iktidarının Mersin ve Erdemli’de önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini ve yatırımların seçimlerden sonra da devam edeceğini kaydeden Halit Çortul, Mersin’in Türkiye’nin lojistik üstlerinden birisi olacağını dile getirdi.

Çortul, Ak Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan en önemli kentlerin başında Mersin yer aldığına dikkat çeken Çortul, ‘’Ak Parti’nin Kurulduğundan beri her zaman birinci olan Erdemli’de bu hizmetlerden fazlasıyla nasibini alacaktır. 2013 Akdeniz oyunlarında da yapılacak tesislerden en az 3 yada 4 tanesi Erdemli’mize yapılacaktır’’ dedi.

HALKIMIZI MERSİN’E DAVET EDİYORUZ

Tüm halkımızı 2 Haziran 2011 Perşembe günü Sayın Başbakanımızın Mersin Mitingine davet ediyoruz diyen Çortul, Erdemliden Mersin’e gidecek vatandaşlarımız için parti binası önünden saat 14:30’da araçlarımız kalkacağını söyledi.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI