Bakan filmin sonunu açıkladı !

Muammer Güler, vizyona yeni giren “Hükümet Gibi Kadın” filminin sonunu açıkladı…
Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ın paylaştığı “Hükümet Kadın” adlı sinema filminin galasına katılan İçişleri Bakanı Muammer Güler, sanatçılar ve vatandaşlarla birlikte filmi izledi.

Sinema çıkışında, film hakkında görüşlerini açıklayan Güler, farklı duygular içinde olduğunu belirterek, bu filmden birçok mesajlar aldığını söyledi. Filme dair düşüncelerini açıklarken Bakan Güler, farkında olmadan filmin sonunu açıkladı.

Bir gazetecinin, “Filmde en keyif aldığınız sahne hangisiydi” sorusuna Bakan Güler, “Filmde en çok keyif aldığım sahne, Aziz Bey ölmeden kısa bir süre önce arabada şoförle yaptığı diyalogdu. Biraz önce söylediğim mesajların tamamını orada belirtti. Bana göre filmin özü Aziz Bey’in verdiği o mesajdaydı. Filmdeki mesajın, Mardin’den Midyat’tan veriliyor olması, bizim de önemsediğimiz bir konudur. Bir şey daha eklemek istiyorum, darbelerin bir çok güzelliği nasıl kestiğini bu şekilde görmüş olduk. Demokrasi olsun, demokrasinin güzelliği içinde başkan görevini yapabildi, darbe geldi kesti, hiç darbe olmasın” cevabını verdi.

Güler açıklamasını bitirince gazeteci araya girerek ”Sayın bakan filmin sonunu söylediniz” dedi. Semiryan Midyat da bu sözler üzerine ‘Evet, evet’ diyerek gülmeye başladı. Durum üzerine panikleyen Güler ”Eyvah, eyvah” dedi.

Bakanı sakinleştirmek ise Demet Akbağ’a düştü.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir