Bacak boyunu uzun göstermek için!

bebe koleksiyon - Bacak boyunu uzun göstermek için!

Bacak boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmek gerekir, hangi renkler tercih edilmelidir?

Bacak boyunu uzun göstermek için çeşitli giyim hilelerine başvurabilirsiniz. Bu noktada ilk yardımcın mini etekler olacaktır. Etek boyu ne kadar kısa olursa bacakların o kadar uzun görünecektir.

Sezonun trendi; tepeden tırnağa tek renk giyinmek bacak boyunun daha uzun görünmesinde etkilidir. Bu sayede olduğundan daha ince de görünebilirsiniz.

2011 yaz modasının popüler trendlerinden uzun elbiseler; tek renk olarak giyildiği takdirde bacak boyunu uzun gösterecektir.

Roma imparatorluğu stili dediğimiz göğüs altından aşağı doğru dik inen elbiseler bacak boyunu uzun gösterir. Yani robadan kesimli elbiseler bu konuda sana yardımcı olacaktır.

Yüksek bel etek ya da pantolonlar göz yanılması sağlayacak bacak boyunu daha uzun gösterir.

Elbise, bluz, gömlek gibi parçalarda göğsün hemen altında kullanacağın kalın kemerler bacaklarının daha uzun görünmesini sağlar.

Daha uzun görünmenin en garantili yöntemlerinden biri de topuklu ayakkabılardır. Dolgu topuklar yerine kalem topuklar tercih etmelisiniz.

Diz altı etek ve elbiseler bacak boyu uzun olan bir kadını bile kısa gösterecektir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI