Azerbaycan Eurovision-2012 biletleri satışa çıkarıldı

CİHAN
15.03.2012

Azerbaycan’ın ev sahipliğinde bu yıl 57’incisi düzenlenen Eurovision-2012 Şarkı Yarışması’nın biletleri satışa çıkarıldı.22-26 Mayıs günleri arasında 42 ülkenin iştirakiyle gerçekleştirilecek yarışmanın final biletlerinin fiyatı 160 ile 240 manat (yaklaşık 200 ile 300 dolar) arasında değişiyor. Yarışmanın 12 Mart itibariyle satışa çıkartılan ön eleme biletlerinin fiyatı ise 90 ile 150 manat arasında.

Bir şahıs online üzerinde sadece 4 adet bilet alabilecek. Bilet ödemeleri MasterCard, Visa ve American Express ile yapılabiliyor. Elektronik biletler yarışma sırasında Bakü’de kurulacak bilet satış noktalarında gerçek biletlerle değiştirebilecek. Yetkililer, biletlerin kara pazarda satılmasına kesinlikle müsaade edilmeyeceğini duyurdu.

Ermenistan’ın bu yıl katılmayacağı Eurovision- 2012 Şarkı Yarışması 22-26 Mayıs günleri arasında 20 bin kişi kapasiteli Bakü Crystal Salonu’nda düzenlenecek. Türkiye’yi, Azerbaycan’da Can Bonomo temsil edecek.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI