AYVALIK’TA GÖKSEL KONSERİ

Balıkesir’in Ayvalık İlçesinde, belediye tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘Kültür ve Sanat Günleri’ kapsamında, Türk pop müziğinin önemli kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Göksel, yaklaşık 10 bin hayranıyla açık hava tiyatrosunda buluştu.
Güzel sanatçı büyük ilgi gören ‘Bende Bir Aşk Var’ adlı son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra sevilen eserlerinden oluşan bir repertuar ile Ayvalıklı müzikseverlerin karşısına çıktı. Ayvalık Belediyesi’ne ait açık hava tiyatrosunda gerçekleşen konserde sahne alan Göksel, en sevilen şarkılarıyla binlerce hayranı tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlendi. 9’uncu ‘Ayvalık Kültür ve Sanat Günleri’ etkinlikleri kapsamında verdiği konserde çoğu zaman sanatçının şarkılarına amfi tiyatroyu dolduran binlerce izleyicinin eşlik ettiği gözlendi. Ayvalık’ı çok sevdiğini belirten Göksel, buranın zengin tarihi, doğal ve kültürel değerleriyle Türkiye’nin gözbebeği cennet köşelerinden biri olduğunu, Ayvalık’ta yaşayanların bu değerlerin kıymetini bilmesini istedi. Ekim ayında son albümündeki ‘Yalnızım’ isimli esere klip çekeceğini belirten Göksel, 22 Eylül’de Antalya’da düzenlenecek festivalde de konser vereceğini kaydetti.

KORUMALARDAN GAZETECİLERE ENGELLEME

Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen ve 9’ncu Kültür Sanat Günleri kapsamında hemen her etkinlikte hazır bulunan belediye meclis üyelerinden sadece Bağımsız Üye Cemil Oktay’ın protokol koltuğunda görüldüğü konserde, sanatçı Göksel’in özel korumalarının basın mensuplarının görüntü almalarına engel olmaya çalışması tepki çekti. Basın mensuplarına yakışıksız sözler sarf eden korumalarının bu tavrı konsere gölge düşürdü. Yapılan çirkin davranış nedeniyle basın mesnupları konseri terk etti.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir