Ayşe Eski Eşinin Ofisini Bastı!

 

Ayşe Özyılmazel önce bağırıp küfretti ardından cam çerçeve aşağı indirdi. Magazin camiası böyle skandal görmedi!

Haber: Ayşe Eski Eşinin Ofisini Bastı!

Evlenmekararı aldıklarında herkesi şaşkına çeviren Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel boşanma kararı aldıklarında da bir o kadar kamuoyunu şaşırtmıştı ama bu sefer Taran ve Özyılmazel çifti herkesi şoka soktu.

Ayşe Özyılmazel boşandığı eşi Ali Taran‘ın reklamcılıkofisini bastı veofiste cam çerçeve ne varsa hepsini kırdı.

Ali Taran 21 yıllık eşi, oğlunun annesi Selam Ann Desmond’dan 14 Haziran 2011’de boşanmış, 1 Temmuz 2011’de Ayşe Özyılmazel ile evlenmişti

Kanser hastası Selma Ann Desmond 23 Kasım’da ölmüştü. Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran 27 Nisan 2012’de boşandı.

Ayşe Özyılmazel ayrılığın ardından çok mutlu olduğunu söylüyordu. Hafta sonı gittiği Çeşme’de pek keyifliydi. Ancak dün 16.00’da her şey bir anda kabusa döndü.

KÜFÜR ETTİ, CAMA TAŞ ATTI

Posta’da yer alan habere göre Ayşe Özyılmazel, İstanbul’a gelir gelmez eski eşi reklamcı Ali Taran‘ın Levent’teki ofisini bastı. Ali Taran‘ın üzerine yürüdü ve “Hayatımı mahvettin” diye bağırıp, küfür etti. İddiaya göre; Özyılmazel hızını alamayarak ofisin camlarına dışarıdan taş bile attı.

Ali Taran geçen hafta gazetecilere “Mutsuzdum, boşandım ve rahatladım. Ayrılmış olmayı o kadar da dert etmiyorum. Keyfim yerinde” demişti. Olayın neden çıktığı ise henüz bilinmiyor.

AYŞE ÖZYILMAZEL AÇIKLADI: ‘BENİ RAHAT BIRAKSINLAR!’

Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel, Ali Taran‘ın ofisini basıp camlarını taşladığı yönündeki haberleri yalanlamadı.

İŞTE ÖZYILMAZEL’İN HAKKINDAKİ HABERLE İLGİLİ AÇIKLAMASI:

Değerli arkadaşlar

Sanırım bir açıklama yapmam lazım. Hayatımda hiç bu tür bir açıklama yapmadığım için için lafa girmek zor. Bir halkla ilişkilerin ustalığıyla itina ile seçilmiş, yerinde cümleler kuramayabilirim, ancak samimiyetimden kuşkunuz olmasın.

Özetle; artık huzur arıyorum. Huzur aranınca bulunan birşey midir bilemiyorum. Ama hepimiz gibi arıyorum. Turp gibiyim desem abartıya girer. Elimden gelini yapıyorum., Duygusal olarak yorgunum, çok yorgunum.

Birilerinin davranışlarına kafa yormak yerine, enerjimi üzüntüye harcamak yerine çalışmak, üretmek istiyorum. Yazılacak şarkılarım, yazılarım, kitabım, yapılacak programlarım, konserlerim var.

Gözümün içine bakan şahane bir ekibim, inşallah önümde umutla beklediğim günlerim var.

Ancak, bazen huzurumu bozacak hareketlerle karşılaşıyorum. Bu hareketlere anlam veremediğim için de sabrım taşabiliyor. Fazla zorlanırsa sabrın sonu gelebilir değil mi?

Eğer sabrımın taşması çevreye rahatsızlık verdiyse, çevredeki insanlardan özür dilerim. Huzuru ararken, huzur kaçırmak olmaz.

Tek bir ricam var, beni rahat bıraksınlar. İsim vermeye gerek yok. Onlar kendilerini ve ettiklerini gayet iyi biliyorlar.

Ben de bildiğim şeyi yapayım, huzur içinde çalışayım, hayatımı yaşamaya devam edeyim. Beni anlayacağınıza o kadar eminimki…

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI