Aysal’dan müjde!

Galatasaray başkanı Ünal Aysal’dan kaleci müjdesi geldi!

Galatasaray yönetim kurulunun toplantısının ardındarn konuşan Başkan Ünal Aysal gündemle ilgili müjdeli haberler verdi.

Toplantıda yeni yönetimin, yönetim tarzı, ana prensipler ve kendi aralarındaki işbirliğini tartıştıklarını söyleyen Aysal, “Bundan sonra da bunun detaylarını görüşeceğiz. Kurumsal yapımızın gözden geçirilmesi ve yapılması için kararlar alacağız” dedi.

Transfer konusunda Selçuk’u değerlendiren ve müjdeli haberler veren Ünal Aysal, “Program dahilinde bunlar oluyor. Önümüzdeki günlerde diğer transfer haberleride olacak. Camiamıza bazı sözler verdik. Sözlerimizi tutmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarımız rahat olsun. Onları mutlu etmek için geceli gündüzlü çalışacağız” şeklinde konuştu.

Drogbayla ilgili alınmış hiç bir kararları olmadığını dile getiren Aysal, “Bir kulübe bağlı oyuncu ve kulübüyle anlaşmadan böyle bir transfere girişmek doğru olmaz” dedi.

Dünyaca ünlü bir kalece gelecek ifadelerine de açıklık getiren Aysal, “KAleci gelecek. Önümüzdeki günlerde kaleci konusu önemli haberlerimizden biri olacak. Sinan Bolat gündemimizde ama önceliğimiz o değil” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in yardımcıları ve çalışmalarına da açıklık getiren Aysal, “Fatih Hoca’nın kendi teşkilatıyla ilgili düşüncelerini kendisi açıklar” dedi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI