Aysal’dan müjde!

Galatasaray başkanı Ünal Aysal’dan kaleci müjdesi geldi!

Galatasaray yönetim kurulunun toplantısının ardındarn konuşan Başkan Ünal Aysal gündemle ilgili müjdeli haberler verdi.

Toplantıda yeni yönetimin, yönetim tarzı, ana prensipler ve kendi aralarındaki işbirliğini tartıştıklarını söyleyen Aysal, “Bundan sonra da bunun detaylarını görüşeceğiz. Kurumsal yapımızın gözden geçirilmesi ve yapılması için kararlar alacağız” dedi.

Transfer konusunda Selçuk’u değerlendiren ve müjdeli haberler veren Ünal Aysal, “Program dahilinde bunlar oluyor. Önümüzdeki günlerde diğer transfer haberleride olacak. Camiamıza bazı sözler verdik. Sözlerimizi tutmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarımız rahat olsun. Onları mutlu etmek için geceli gündüzlü çalışacağız” şeklinde konuştu.

Drogbayla ilgili alınmış hiç bir kararları olmadığını dile getiren Aysal, “Bir kulübe bağlı oyuncu ve kulübüyle anlaşmadan böyle bir transfere girişmek doğru olmaz” dedi.

Dünyaca ünlü bir kalece gelecek ifadelerine de açıklık getiren Aysal, “KAleci gelecek. Önümüzdeki günlerde kaleci konusu önemli haberlerimizden biri olacak. Sinan Bolat gündemimizde ama önceliğimiz o değil” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in yardımcıları ve çalışmalarına da açıklık getiren Aysal, “Fatih Hoca’nın kendi teşkilatıyla ilgili düşüncelerini kendisi açıklar” dedi.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI