Ayrı Kalmaya Dayanamadılar!

ayri kalmaya dayanamadilar 3569472 457 o - Ayrı Kalmaya Dayanamadılar!Ayrı Kalmaya Dayanamadılar!

Boşanma kararı alan Oyuncu çift Birce Akalay ile Murat Ünalmış ayrılığa dayanamayıp tekrar barıştı.
“Yer Gök Aşk” dizisinde birlikte rol alan çift, bir yıllık beraberliğin ardından geçtiğimiz yılın mayıs ayında Ürgüp’te nikah masasına oturmuştu.

Evliliklerinin 11’inci ayında boşanma kararı alan Akalay ve Ünalmış, ayrılığa daha fazla dayanamadı ve bir ay sonra barıştı.

Hürriyet gazetesinin yaptığı habere göre; Murat Ünalmış, “Evet, barıştığımız doğru. Sorunlarımızı çözdük. Biz sevgili değiliz, o benim karım” diye konuştu.

GEÇEN AY EVLİLİKLERİNİ BİTİRME KARARI ALMIŞLARDI

“Yer Gök Aşk” dizisinin baş rollerini paylaşan Birce Akalay, Murat Ünalmış geçtiğimiz ay hem dizide hem de gerçek hayatta yollarını ayırmıştı. Öyle ki çift evliliklerini bitirme kararı almıştı.

Yaklaşık bir yıl süren beraberliğin ardından geçtiğimiz yılın mayıs ayında Ürgüp’te nikâh masasına oturan çift, evliliklerinin henüz 11’inci ayında boşanma kararı almıştı. Boşanma sebeplerini açıklamayan çift konu hakkında kısa bir açıklama yapmıştı.

Konuyla ilgili konuşan Murat Ünalmış, “Evet, boşanma kararı aldığımız doğru ama bu konuda başka bilgi vermek istemiyorum. Ayrılığımızın nedenini kimse sorgulamasın. Evlendiğimizi de kimse bilmedi, boşanmamızı da kimse bilmesin” demişti.

Birce Akalay ve Murat Ünalmış’ın dizide canlandırdığı karakterler de senaryo gereği ayrılmıştı.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI