‘Ayaklarını öpmekten haz aldığım hocam’

618797 detay - 'Ayaklarını öpmekten haz aldığım hocam'AK Parti’li Karaçör’den ilginç ilan!..

Ankara Mamak Belediyesi’nin Ak Partili Başkanvekili Karaçör, Necmettin Erbakan için verdiği vefat ilanına, “Ayaklarını öpmekten haz aldığım değerli hocam” diye yazdı

Vatan’ın haberine göre; Ankara’daki Mamak Belediyesinin AK Partili Başkanvekili ve Meclis üyesi Eşref Karaçör, eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın vefatı dolayısıyla verdiği başsağlığı ilanına, “Manevi liderim, ayaklarını öpmekten haz aldığım değerli hocam” diye yazdı.

Gazeteci Uğur Mumcu’nun kızı Özge Mumcu, bu ilginç ilanın yer aldığı gazete kupürünü twitter sayfasında yayınladı. Mamak Belediye Meclis Üyesi Eşref Karaçör, vefat ilanında yurt dışında olduğu için cenaze törenine katılamadığını da belirterek, Erbakan’a rahmet diledi.

Erbakan’ın Başbakanlığı döneminde de ‘’Sakaryalılar Grubu’’ olarak bilinen korumalarından Abdurrahman Akyüz’ün, Erbakan’ın ayaklarını yıkarken çekilen görüntüleri basına yansımış ve tartışma konusu olmuştu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI