Aslan Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

Bu ay Güneş burcunuzda iken güçlüsünüz. Üstelik Venüs’ü de yanına almış ki değmeyin keyfinize.Sürpriz sürpriz sürpriz.. Yollar, haberler sürprizli ve şaşırtıcı.. Her an seyahate çıkabilirsiniz, her an birileri gelebilir ve hiç planlamadığınız güzel olayların içinde bulursunuz kendinizi.

Bu ay ayrıca bazı şeyler planlamadığınız gelişmeler sonucu gerçekleşecek, adeta gökte ararken yerde bulacaksınız.

Bu ay şansınız yüksek, bunun verdiği bir keyif hali içindesiniz ay boyunca…

Ancak bazı olaylar geri dönecek Neptün’ün Kovaya geri dönmesiyle beraber. Bu da geçen sene ve aylarda yaptığınız bazı hataları tekrar etmenize neden olabilir. Jüpiter’in verdiği aşırı güven duygusu sizi yanıltabilir, iyi planlayın derim yapacaklarınızı, özellikle aşk ve iş ilişkilerinde. Neptün hataları tekrar etmeniz için geri dönmüyor, size hatalarınızı göstermek ve düzeltmek için fırsat tanımak adına geri dönüyor.

Ay boyunca hareketli ve girişimci olacak ve bunun maddi meyvelerini ay sonuna doğru almaya başlayacaksınız. Önemli iş görüşmeleri ve teklifsöz konusu. Hatta ikilemde kalacaksınız, hangisi daha iyi diye.. Belki de eski bir iş yerinizden çağırılmanız söz konusu. Ancak sanırım yeni sizeyeni ve iyi kapılar açar gibi. Kendinizi yenilemek için iyi bir zaman çünkü. İş koşullarındaki değişimlere adapte olursanız daha kazançlı çıkarsınız.

Marsın 12.evinize girmesiyle gizli düşmanlıklara dikkat edin derim ay boyunca. Gizli kapalı işler olacak gibi.. Belki de sizin bazı gizli işleriniz olabilir. Bu tür şeyler bir süre gizlenebilir ama gizli kalması çok sürmez.

Kimi Aslanların sanki gizli bir hedefi, arzusu bir anda gerçekleşecek ve hemen arkasından bu hedefi sınayan, hayatınıza neler katacağını anlamanızı sağlayan hızlı olaylar yaşayacaksınız. Bunlar perde arkasında yaşanacak gibi ilk önce, belki de gizlenmesi gerekiyor..

Sürpriz bir beklentisi olan Aslanlar için gerçekten ilginç ve evleşirli bir ay.. Aşk mı bekliyorsunuz, belki bebek, belki bir tatil, belki yeni bir yere yerleşmek..

Kimi Aslanlar da çok istedikleri bir hedefleri için bu ay önemli görüşmeleryapacak, güzel fırsatlar umut verecek ancak sonlanması için birazcık daha bekleyecekler.

Yatırım yapan Aslanlar için ilk hafta ve son hafta iyi görünmekte..

Aşk için gerçekten güzel, keyifli ve sürprizli bir ay sizi bekliyor. Çok beğenilecek, girdiğiniz ortamlarda cazibeniz, sıcak kanlılığınız ve kendinize güveninizle göz dolduracaksınız, ilgi odağı olmayı başaracaksınız.

Bu ay yeni aşk bekleyenlere ilginç bir aşk var sanki, belki farklı kültürden birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

kaynak: netdergim.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI