Arka Sokaklar’a Hiç Yakışmayan Sahne

Arka Sokaklar dizisi yıllardır hayatını başarıyla sürdürüyor ancak en son fragmandaki bir söz diziye pek yakışmadı.
Arka Sokaklar dizisi Pazartesi akşamları reyting bereketini bu sezon da sürdürüyor.

Türk ekranlarının ender gördüğü uzun süreli yapımlardan biri olan Arka Sokaklar dizisi başarılı oyuncuları ile izleyicisini memnun etmeyi başarıyor.

Dizi başarısının yanı sıra yıllardır kanalını da değiştirmedi. Büyük bir vefa göstererek Kanal D ekranlarından ayrılmayan ve kemik bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin izleyicilerinin genelde emniyet mensupları ve aileleri olduğu tahmin ediliyor. Ancak dizideki bazı özensizlikler de dikkatlerden kaçmıyor.

POLİS HOPARLÖRÜNDEN HAKARET DOLU SÖZLER

Son bölümde Komiser Ali’nin vurulması sonrası onu hastaneye yetiştirirken direksiyona Hüsnü Çoban geçiyor. Aracın megafonundan yoldaki sürücülere şöyle bağırıyor: “Çekil lan yoldan… Çekil diyorum hayvan herif””

İşte bu görüntü yıllardır beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisine hiç mi hiç yakışmıyor.

Söz konusu dizideki karakterler polisleri canlandırdığı için söz konusu görüntüler ve sözlerin dizi izleyenlerinden tepki alacağı düşünülüyor.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI