Arda Kural ilk kez konuştu !

Bakırköy K2 Koğuşu’ndan taburcu olan Arda Kural, oyunculuğu bırakıyor.
Ünlü oyuncu Arda Kural geçirdiği ağır hastalık ve tedavi sürecinin ardından ilk kez açıklamalarda bulundu.

Kamuoyunda “Yerli Di Caprio” olarak adlandırılan Arda Kural, bir süredir Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi görüyordu. Taburcu olduktan sonra Fox Haber’e konuşan Kural, yaşadığı zor günleri anlattı.

OYUNCULUĞU BIRAKIYOR

Tedavisi boyunca her gün farklı bir iddiayla gündeme gelen yakışıklı oyuncu söylentilere yanıt verirken, oyunculuk kariyerine de son noktayı koyduğunu açıkladı.

ŞİZOFREN DEĞİL PSİKONEVROZ

Arda Kural “21 gün hastanede kaldım. Bu prosedür dahilindeymiş .Bundan sonra ilaç tedavisine devam edeceğim. Benim durumum şizofren değil, psikonevroz.’ dedi.

‘GAYET İYİYİM’

Hayatıma dönmek istiyorum. Oyunculuğu düşünmüyorum çünkü televizyon zor. Annem çok güzel nohutlu pilav yapıyor. Seyyar satıcılık yapabilirim; şaka yapmıyorum, çok ciddiyim.”

Tedavisinin bir süre daha devam edeceğini söyleyen Arda Kural, ekledi: “Tedavi olana kadar sıkıcı günlerdi. Beni böyle şeyler yıpratmaz. Hayatta direnç kazanıp devam etmemiz gerekiyor. Bunların farkında olacak yaştayım. Şu anda gayet iyi durumdayım.”

ÇOCUKLARINIZA SAHİP ÇIKIN

Taburcu olduktan sonra ilk gününü annesi Gülnur Kural’ın Büyükçekmece’deki evinde geçiren Arda Kural, Fox Haber’e mutluluk pozu verdi. “Psikolojimi annem bozmadı ama bu süreçte ben onunkini bozmuş olabilirim” diyen oyuncu, ekledi: “Yeni oyuncu adaylarının anneleri çocuklarına sahip çıksınlar.”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir