Anne ve 4 çocuğu doğalgaz kurbanı

İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir anne ve dört çocuğu zehirlenerek hayatını kaybetti…
Gaziosmanpaşa’da, anne ile 4 çocuğunun ölümüyle sonuçlanan doğalgaz faciası ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Yapılan ilk incelemelerde aile bireylerinin doğalgazdan zehirlendikleri tespit edildi.

Olay, Küçükköy Şemsipaşa Mahallesi’nde 6 katlı bir binanın bodrum katında meydana geldi. İddiaya göre, işten çıkıp eve gelen Hamide Özyapı’nın eşi, kapının açılmaması üzerine durumdan şüphelendi. Kapıyı kırarak eve giren baba Özyapı, önce eşi ardından da 2’si kız 4 çocuğunun cansız bedeni ile karşılaştı.

Baba Özyapı, komşularının da yardımıyla aile bireylerini Gaziosmanpaşa Özel Duygu ile Özel Bilge Hastaneleri’ne kaldırdı. Hastanede yapılan tetkiklerde anne Hamide Özyapı (34), çocukları Gülay (16), Güliz (13), Kamil (11) ve Yusuf (9)’un doğalgaz zehirlenmesi sonucu hayatını kaybettiğini tespit etti. Gülay, Güliz ve Kamil Özyapı’nın cenazeleri Özel Duygu Hastanesi’ne anne Hamide Özyapı ile 9 yaşındaki Yusuf’un cenazesi ise Özel Bilge Hastanesine kaldırıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, facianın yaşandığı evde inceleme çalışması başlattı. Yetkililer detaylı inceleme için olay yerine savcının geleceğini bildirdi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir