ANGRY BİRDS IŞIN SAPANLARIYLA GELİYOR

Bilim-Teknoloji – 30 Ekim 2012 10:36
Angry Birds (Öfkeli Kuşlar) oyunuyla dünyanın en tanınan sosyal medya oyun şirketlerinden biri olan Rovio, bugüne kadar 100 milyondan fazla indirilen oyunun uzay versiyonlarına devam ediyor.
Birkaç ay önce Öfkeli Kuşlar: Uzay’ı sunan Rovio, 8 Kasım günü ‘Yıldız Savaşları’ versiyonuyla geliyor.

Angry Birds uzay maceralarına devam ediyor. Yıldız Savaşları karakterleri ve Stormtroopers (Fırtına askerleri) olarak karşımıza çıkacak olan Öfkeli Kuşlar, her ne kadar boyları kısa kalsa da yumurtalarını kurtarma kavgasına ışın kılıçlarıyla devam edecek. Apple’ın iOS, Google’ın Android, Microsoft’un Windows işletim sistemlerine uyumlu olacak oyun, 8 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Rovio, yeni oyun için iki tane oldukça kısa fragman yayımladı. Fragmanlardan bir tanesinde bir Öfkeli Kuş karakteri ışın kılıcını tutarken görülüyor. Kılıç, daha sonra ‘ışın sapanına’ dönüşüyor. Diğer fragmanda ise Prenses Leia Organa ile bir fırtına askeri kuşun kısa diyaloğu yer alıyor.

Işın sapanının oyunda nasıl kullanılacağı bilinmiyor. Rovio yaptığı açıklamada, “yeni oyunda çok sayıda yeni oyuncak yer alacağını, birçok Yıldız Savaşları kuşunun da keyfi artıracağını” belirtti. Şirket, Tumblr hesabından yaptığı açıklamada ise güncellemelerin her gün takip edilmesi tavsiyesinde bulundu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir