Alex’i Başbakan Erdoğan yolcu edecek

Fenerbahçe’de olaylı bir şekilde ayrılan ünlü futbolcu Alex de Souza’nın cuma günü Türkiye’den ayrılması bekleniyor. Cuma günü ülkesine dönecek olan Alex’in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceği kaydedildi.
Fenerbahçe ile yollarını ayıran Alex’in veda gününe ilişkin ayrıntılar yavaş yavaş netleşirken, çalkantılı günlerde Alex’le iletişime geçen Başbakan Erdoğan’ın yine devreye girdiği belirtildi. Erdoğan’ın, “Ayrılacağın zamanı bana bildir” dediği Alex’le, cuma günü görüşeceği kaydedildi.

Erdoğan – Alex görüşmesinin yeri ve saati netleşmezken, Brezilyalı yıldızın gidiş saatini de bu görüşmeye göre ayarlayacağı bildirildi.

Fenerbahçe, uğurlama için havaalanına otobüs kaldıracağını ilan etmiş, eski kaptanını da çiçeklerle yolcu edeceği kaydedilmişti.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI