ALEX KRİZİNDE ŞOK GELİŞME!

Fenerbahçe’nin gündeminden inmeyen Alex de Souza krizi yeni bir boyut kazanıyor.
Sarı lacivertli yönetim, yeni sözleşme isteyen oyuncuya sezon sonuna kadar takımda kalıp jübilesini Şükrü Saracoğlu’nda yapması için teklif götürecek. Başkan Aziz Yıldırım’ın bugün bu kararı açıklaması bekleniyor.

Teknik Direktör Aykut Kocaman ile girdiği polemikten bir türlü çıkamayan Alex’in arkasındaki taraftar sevgisi ve desteği nedeniyle gönderilmesi son ihtimal olarak belirirken, efsane olan yıldız oyuncu için böyle bir formül geliştirildi. Alex’in bu sezon sonuna kadar sorun çıkarmadan takımda kalmasına sıcak bakan Fenerbahçe Yönetimi, Brezilyalı oyuncuya sezon bitimi görkemli bir tören hazırlayıp, O’nu tarihe geçirmeyi planlıyor.

Böylece bir türlü giderilmeyen Kocaman-Alex krizine de çözüm bulacak olan Fenerbahçe Yönetimi’nin önündeki tek engel, Brezilyalı oyuncunun futbola en az iki sezon daha devam etmek istemesi.

Heykel dert oldu

Kuşdili’ndeki Lefter Heykeli’nin yanına cumartesi günü Alex’in heykelini dikmeyi planlayan taraftar grupları ise ya bir barışın ya da yeni bir krizin temelini atacak. Alex’in heykelinin açılış törenine Başkan Aziz Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman da davetli. İki isim de tören için olumlu ya da olumsuz yanıt vermedi.

Bu arada Fenerbahçe’nin sözleşmesinin bitimine az bir süre kala sorun olan Alex’in ise sosyal medyadaki Twitter inadı bitmek bilmiyor. Yazdığı mesaj nedeniyle sorunu ateşleyen Alex, taraftardan gelen tüm sorulara yanıt vermeye çalışıyor.

Twitter’da mesaj yazmasına kimsenin engel olamayacağını bildiren Brezilyalı futbolcu, bu konuda hassas olan başkan Aziz Yıldırım’a da mesaj göndermekten geri kalmıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI