Alex Fenerbahçe’ye veda etti!

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Brezilyalı futbolcu kaptan Alex de Souza, takım arkadaşlarıyla vedalaşarak Samandıra Can Bartu Tesisleri’nden ayrıldı.

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Alex de Souza, takım arkadaşlarına veda etti. Bu durum, Alex’in “kadro dışı kalma kararı” ile başlayan süreçte, geri dönüşü istemediği fikrini doğurdu.

Kadro dışı kalma prosedürüne göre, bundan böyle A2 Takımı ile çalışması gereken Alex için bu konuda bir yaptırım uygulanmayabileceği belirtiliyordu.

Sarı-lacivertli taraftarlarca heykeli dikilen ve yaşayan efsane olarak adlandırılan Alex’in de Türkiye’den kötü şekilde ayrılmak istemediği biliniyor. Bu nedenle yıldız futbolcunun Fenerbahçe’ye erken veda etme kararı almış olma ihtimali yüksek olarak gösteriliyor.

Bugünkü antrenman bitiminden 1,5 saat sonra tesislerden ayrılan Alex de Souza’nın tüm arkadaşlarıyla vedalaştığı belirtildi ve bu söylentinin doğru olabileceği su yüzüne çıktı. Ancak henüz gelişmeler hakkında detay elde edilemedi. Sözleşmesi devam eden Alex’in, kızlarının da Türkiye’deki okul hayatlarının devam etmesi ise kafaları karıştırıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI