Alex Fenerbahçe’ye veda etti!

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Brezilyalı futbolcu kaptan Alex de Souza, takım arkadaşlarıyla vedalaşarak Samandıra Can Bartu Tesisleri’nden ayrıldı.

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Alex de Souza, takım arkadaşlarına veda etti. Bu durum, Alex’in “kadro dışı kalma kararı” ile başlayan süreçte, geri dönüşü istemediği fikrini doğurdu.

Kadro dışı kalma prosedürüne göre, bundan böyle A2 Takımı ile çalışması gereken Alex için bu konuda bir yaptırım uygulanmayabileceği belirtiliyordu.

Sarı-lacivertli taraftarlarca heykeli dikilen ve yaşayan efsane olarak adlandırılan Alex’in de Türkiye’den kötü şekilde ayrılmak istemediği biliniyor. Bu nedenle yıldız futbolcunun Fenerbahçe’ye erken veda etme kararı almış olma ihtimali yüksek olarak gösteriliyor.

Bugünkü antrenman bitiminden 1,5 saat sonra tesislerden ayrılan Alex de Souza’nın tüm arkadaşlarıyla vedalaştığı belirtildi ve bu söylentinin doğru olabileceği su yüzüne çıktı. Ancak henüz gelişmeler hakkında detay elde edilemedi. Sözleşmesi devam eden Alex’in, kızlarının da Türkiye’deki okul hayatlarının devam etmesi ise kafaları karıştırıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir