Alex Fenerbahçe’ye veda etti!

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Brezilyalı futbolcu kaptan Alex de Souza, takım arkadaşlarıyla vedalaşarak Samandıra Can Bartu Tesisleri’nden ayrıldı.

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Alex de Souza, takım arkadaşlarına veda etti. Bu durum, Alex’in “kadro dışı kalma kararı” ile başlayan süreçte, geri dönüşü istemediği fikrini doğurdu.

Kadro dışı kalma prosedürüne göre, bundan böyle A2 Takımı ile çalışması gereken Alex için bu konuda bir yaptırım uygulanmayabileceği belirtiliyordu.

Sarı-lacivertli taraftarlarca heykeli dikilen ve yaşayan efsane olarak adlandırılan Alex’in de Türkiye’den kötü şekilde ayrılmak istemediği biliniyor. Bu nedenle yıldız futbolcunun Fenerbahçe’ye erken veda etme kararı almış olma ihtimali yüksek olarak gösteriliyor.

Bugünkü antrenman bitiminden 1,5 saat sonra tesislerden ayrılan Alex de Souza’nın tüm arkadaşlarıyla vedalaştığı belirtildi ve bu söylentinin doğru olabileceği su yüzüne çıktı. Ancak henüz gelişmeler hakkında detay elde edilemedi. Sözleşmesi devam eden Alex’in, kızlarının da Türkiye’deki okul hayatlarının devam etmesi ise kafaları karıştırıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI