Akrep Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

akrep burcu 3 net dergim - Akrep Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

Geçen aylar yaşanan olaylara bir geri dönüş yaşanacak. Bazı gelişmeler eski mevzuları uyandıracak ve bu vesileyle eksik kalmış şeyleri tamamlamanız gerekecek. Belki de kafanızdaki soru işaretlerini çözen şeyler öğreneceksiniz. Ama bu arada duyduklarınız tezat ve karışık olabilir, neye inanacağınızı bilemez hale gelebilirsiniz. En iyisi gelişmeleri takip edip sonucu görmek olmalı.

İşle ilgili yönetim takımı veya önemli kişilerle yapılan görüşmelerden güzel ve sevindirici ve hızlı sonuçlar almanız mümkün. İşte ihtiyacınız olan yenilikler sizi mutlu edecek.

Öte yandan bazı kişiler huzurunuzu kaçırmaya niyetli. Bu yakın tanıdıklar, akraba falan olabilir.

Kiminiz de sanırım sağlıkla ilgilenmek durumundasınız. Ani beliren sağlık sorunu hızlı tedavi gerektirebilir. Tabii bu sizin için hayırlı olur çünkü sağlığınızı bozan bir rahatsızlıktan kurtulmanız gerekir.

Güneş ve Venüs tepenizde iken, abartılı bir şekilde yenilik arayışı içinde olacaksınız, yani sizi meşgul eden meselelerden uzaklaşmak isterken fazla tepkisel bir eğlenme veya boş verme içine gireceksiniz. Kiminizin içinde de adeta abartılı beğenilme arzusu yükselecek, farklı tavırlarınız gözlerden kaçmayacak. Ay sonu duygusal bakımdan bir dengeye kavuşmanız mümkün olacak.

Bu ay kiminiz önemli kişilerle ve kiminiz aile büyükleriyle yoğun iletişim içinde olacak.

İşte önemli bir hedefiniz var, bunu üst düzey kişilerle görüşmelerin ardından somutlaştırma şansınız yüksek ancak eski mevzular yeni işe veya projeye başlamanızı engelleyebilir ya da iş yerindeki meseleler başlamanızı engelleyebilir.

Bir de sanki bir hayaliniz var, işte onu gerçekleştirmek için en iyi zaman ayın sonları.. Sizi mutlu eden bir hayal bu. Belki büyük belki küçük ama mutlu edecek kesinlikle.

Ay sonlarından itibaren değerli ve önemli dostlarla bir araya gelme söz konusu. Kiminiz de meslek grubu içinde sevdiğiniz ve saydığınız kişilerle bir araya gelip belki de birlikte bir proje üzerinde keyifle çalışacaksınız. İşinizi yeniden sevmenizi sağlayan ve size mesleki heyecan veren bir işin üzerinde olacaksınız.

Evde evcil hayvan besleyen varsa, onun sağlık sorunu ile uğraşabilir. Ya da onunla alakalı bir sorunla meşgul olabilirsiniz.

Aslında hayatınıza ivme kazandıran güzel gelişmeler var, kendinize daha fazla güveniyorsunuz ve çevrenizin giderek geliştiğini görüyorsunuz ancak hayatınızı muğlak hale getiren bir sorunun yeniden uyanması ve onunla alakalı karışık durumlar kiminizin işini kiminizin aile hayatını derinden etkiliyor. Köklü bir mesele bu. Ve çözümü de 2 günlük bir şey değil, en iyisi zamana yaymak ve yeni heveslerinizle, yenilenen umudunuzla gündelik hayata odaklanmaya çalışmak olmalı. Kiminiz için de bu sorun uzaktan bir yakınınızla ilgili olabilir. Onun sorununu çözmeden size rahat pek yok gibi.

Bu arada, sanatla uğraşan Akrepler varsa, kendinizi göstermenin tam zamanı, yıldızınız parlayacak!

Aşk nasıl derseniz, önemli bulduğunuz birileri tarafından beğenilmek gururunuzu okşayacak.. Ayrıca bazınız için ise arkadaşlıkla başlayan bir ilişkinin duygusal ilişkiye dönmesi mümkün görünüyor. Bazınız ise eski aşk hesaplarını yeniden masaya dökmek zorunda kalacaksınız.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI