Ak Parti Ataşehir Mitingi-Başbakan Ataşehir Mitingi Konuşması

akparti miting 300x187 - Ak Parti Ataşehir Mitingi-Başbakan Ataşehir Mitingi KonuşmasıAk Parti Ataşehir Mitingi-Başbakan Ataşehir Mitingi Konuşması

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN,partisinin seçim çalışmaları çerçevesinde Kartal’da seçmenleri ve partilileri ile buluştu.www.oysandigi.com

Başbakan Erdoğan’ın İstanbul Kartal’da yaptığı miting konuşmasından satır başları;

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iktidar olamayacağını bildiği için bol bol attığını söyledi.Kemal Kılıçdaroğlu’nun nerede bir talep olsa “Hemen yaparız, ederiz ne istiyorsun?” dediğini söyleyen Erdoğan, “Kılıçdaroğlu, geçenlerde Çorum’da Sungurlu il mi olsun? ‘Verdim gitti.’ Çorumspor süper lige mi çıksın? ‘Hemen çıkardım anında’ diyor.

Sorumluluk diye bir şey yok, çünkü sırtında yumurta küfesi yok. Bekara karı boşamak kolaydır, iktidar olamayacağını zaten biliyor ve bol bol atıyor.

Bu Nasreddin Hoca’nın göle maya çalmasına benziyor. Buda aynı şekilde göle mayayı çalıyor ‘ya tutarsa’ diyor. Çünkü iktidar olmak gibi bir derdi yok zaten. Onun tek derdi var CHP içerisinde konumunu korumaktır. ‘Kimin oyu azalırsa o istifa etsin’ diyor. Dünyanın neresinde böyle bir mantık var.

CHP 20.9 aldı ya, 21 diyelim. Şimdi ‘21’in üzerine ben ne katarım’ bunun hesabını yapıyor. Bu hesap CHP içerisindeki yerini sağlamlaştırma hesabıdır.” dedi.

FUTBOL TAKIMI TUTAR GİBİ PARTİ TUTMAYIN
Milliyetçi Hareket Partisi ’ne oy verenlere de seslenen Erdoğan, “Futbol takımı gibi siyasi parti tutmayın. Siyaset ülkeye hizmettir. Siyaset bir zevk işi, bir keyif işi, bir ideoloji işi olamaz. Bu ülkeye, vatana, millete hizmet olarak algılayalım. Sorun şunlara şu CHP’nin, MHP’nin bir dikili ağacı var mı?” diye konuştu.(CİHAN)

Kaynak: http://www.oysandigi.com/ak-parti-kartal-mitingi-basbakan-kartal-mitingi-konusmasi.html/#ixzz1NrZyzoyi

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir