Adriana Lima’dan Metin Hara’ya Özel Selfie

Ülkemizde olduğu gibi dünya çapında, özellikle erkek hayranların ağırlıklı olduğu milyonlarca kişi tarafından takip edilen eski top model Adriana Lima pek çok tanıtım ve organizasyon için ülkemizi ziyaret ettikten sonra Türkiye’deki magazin basınının merceğine takılmıştı. Geçtiğimiz yaz sürpriz bir şekilde Türk işadamı Metin Hara ile başlayan sürpriz aşk ise Adriana’nın, magazin basınında ülkemizdeki pek çok ünlüden daha fazla yer bulmasına neden oldu. Birlikteliğin başladığı yaz aylarından bugüne kadar yerli magazin basını kadar ABD’deki magazin sitelerinde de pek çok defa ayrıldıkları yönünde haberler çıkan çiftle ilgili bir defa daha ayrılık dedikoduları yayıldı. Adriana Lima ise son dedikodularıysa bu kez Instagram hesabından, Metin Hara ile birlikte paylaştığı selfie ile yanıtladı.
Ülkemize geldikten sonra hayran sayısı katlanarak artan ve yerli magazin basınında her hafta hakkında onlarca haber yapılan Adriana Lima, bir Türk ile sevgili olunca ülkemizde daha da popüler hale geldi. Dünyanın takip ettiği, tüm zamanların en sansasyonel ve güzel top modelleri arasında kabul edilen Adriana Lima ile Metin Hara aşkının dünya magazin gündemine bomba gibi düşmesinden hemen sonra defalarca ayrılık haberleri çıktı. Bu haberlerin her birinin ardından saatlerce canlı televizyon programlarında ve sosyal medya kanallarında yorumlar yapılmasına karşın her defasında çift, dünyanın çeşitli ülkelerinde magazin basınına yakalandı. Ancak son ayrılık iddiaları dünya ünlü güzel modelinin canına tak edecek ki, bu kez ayrılmadıklarını göstermek için Metin Hara ile birlikte selfie çekti ve fotoğrafı kendi Instragram hesabından paylaştı. Lima, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafınaysa “Kral ve Kraliçe” yazdıktan sonra “Hayatının bir parçası olmaktan çok minnettar ve gururluyum. Sensiz eksiğim! Çok yakında görüşürüz” şeklinde not düşmeyi de ihmal etmedi.
Bu bomba Instragram paylaşımından hemen sonra çiftle ilgili ayrılık haberleri sonlanırken bu kez magazin dünyasının dedikodu kazanında, çiftin geçtiğimiz hafta gizlice evlendiğiyle ilgili fısıltılar kaynamaya başladı. Çiftin yakın takipçilerinden bazıları, bu selfie ile Adriana Lima’nın, sevgilisi Metin Hara ile evlenmiş olabileceğini ve yakında çiftin bunu açıklayacağını iddia etti.

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI