ABD’yi Sarsan Türk’ün Kocası Konuştu!

ABD’de eşini 16 yaşındaki öğrencisiyle aldatan Türk öğretmenin kocası ilabd bu turk u konusuyor 96326 b - ABD'yi Sarsan Türk'ün Kocası Konuştu!k kez konuştu.

 

Amerika’da, 16 yaşındaki öğrencisi Kevin Eng ile ilişkiye girdiği için tutuklanan öğretmen Erin Sayar’ın kocası Jimmy Lathrop, Sayar’dan ayrılmayacağını açıkladı.

“EŞİMLE ÇOK İYİYİZ BOŞANMA YOK”

ABD’nin New York kentindeki Brooklyn semtinde 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği için tutuklanan ve kefaletle bırakılan 36 yaşındaki Türk öğretmen Erin Sayar’ın kocası Jimmy Lathrop, New York Post Gazetesi’ne konuştu. 39 yaşındaki avukat Lathrop, haklarındaki boşanma haberlerini yalanlayarak, “Biz karımla çok iyiyiz ve boşanmayı düşünmüyoruz” dedi.

İddialarla ilgili konuşan Erin Sayar ise kocasının çok iyi bir insan olduğunu, onu sevdiğini, James Madison Lisesi’nde 2000 yılından beri çalıştığını ve okuldan ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

Ailesi ve kızının bu olaydan olumsuz etkilenmemeleri için her şeyi yapmaya hazır olduğunu belirten Sayar, kocasının 10 bin dolarlık kefalet ücretini ödemesiyle serbest bırakılmıştı.

BU OKULUN ADI HEP CİNSEL İSTİSMAR OLAYLARI İLE ANILIYOR

James Madison Lisesi’nde öne Allison Musacchio adlı bir kadın öğretmen ve müdür yardımcısı 15 yaşındaki erkek öğrencisiyle seks yaptığı gerekçesiyle tutuklanmıştı. Aralık ayında da Fransızca öğretmenleri Alini Brito ile Cindy Mauro, bir sınıfta eşcinsel ilişki sırasında yakalandı.

Son olarak da önceki gün isa Lisa Guttilla 14 yaşındaki kız öğrencisine tacizden tutuklanmıştı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir