60 Bin Dolara Megan Fox Olmuş!

60 bin a megan fox olmus 3541624 o - 60 Bin Dolara Megan Fox Olmuş!
60 Bin Dolara Megan Fox Olmuş!
Ünlü Oyuncu Megan Fox’u, 5 yıl önceki fotoğraflarına bakıp tanımak imkansız.

Henüz 25 yaşında olan Megan Fox, Hollywood’un en ünlü kadınlarından biri olabilmek için bakın hangi yola başvurmuş.

Milyonlarca erkeğin rüyalarını süsleyen ve aynı zamanda hemcinslerini kıskaçlıktan çatlatan Megan Fox, estetik operasyon güzeliymiş!

Ünlü Oyuncunun yakın bir arkadaşı ünlü magazin dergisi In Touch’a, seksi Oyuncunun son 5 yılda sayısız estetik operayon yaptırdığını ve bunun için yaklaşık 60 bin Dolar harcadığını söyledi.

GÜVEN SORUNU VARMIŞ!

Fox’un 5 yıl önceki fotoğraflarını görüp de şu an kim olduğunu anlamak neredeyse imkansız. Yüzünde ellenmedik yer bırakmayan Fox’un kendisine güven konusunda ciddi sorunları olduğu söyleniyor.

13 YAŞINDA MANKEN OLMUŞTU

Confessions of a Teenage Drama Queen adlı filmle üne kavuşmuş olan Oyuncu Megan Fox, Hope & Faith adlı tv programıyla da ününü pekiştirmişti.

5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlayan Megan Fox; On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida’ya taşındı ve orada eğitimine devam etti. On üç yaşındayken Oyunculuk ve mankenlik yapmaya başlayan ünlü Oyuncu ve manken 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller aldı.

Bu arada Megan Fox geçtiğimiz günlerde bir reklam filminde oynamak üzere Türkiye’ye de gelmiştiç

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI