5 Dolara Kız Arkadaş!

 

Başlığı okuyunca aklınıza yanlış bir şey gelmesin. Konumuz; Facebook ve internet.

Haber: 5 Dolara Kız Arkadaş!
  • n - 5 Dolara Kız Arkadaş!

Onaylamıyoruz ama “Başka bir okulda okuyan” ve bu yüzden “şehir dışında olan” bir sevgiliniz olduğunu uydursanız daarkadaşlarınızıinandıramıyor musunuz?

“Her şeyin mümkün olduğu” internetteartık bu da mümkün. Sadece 5 dolara sizin kız arkadaşınızmışgibi davranacak bir Facebook kız arkadaşı edinebilirsiniz.

Yahoo!’nun yayınladığı habere göre GirlfriendHire.com isimli bir site, Facebook‘ta kız arkadaşınız gibi davranacak gerçek kadınları kiralayabileceğiniz bir portal. Bu “profesyonel”lerden birini kiralayarak duvarınıza yazı yazmalarını, mesaj atmalarını sağlayabilir ve inanmayan arkadaşlarınıza kanıt olarak gösterebilirsiniz.

İnternetin uçsuz bucaksız olanaklar dünyasında bu durum bile para kazanmak için ne kadar çok farklı yol olduğuna en güzel örnek.

HER ŞEY 5 DOLAR

Sitede kullanıcılara sağlanan başka hizmetler de var ve onlar da 5 dolar üzerinden fiyatlandırılıyor. 5 dolara sunulan hizmetlerden biri “yemek yapmayı öğretmek”, bir diğeri de “her türlü ilişki problemini dinlemek” yani bir nev’i Güzin ablalık! Ve elbette tıpkı Güzin abla gibi, ilişkideki problemi gidermeye yönelik tavsiyelerde de bulunuluyor ki bu da 5 dolara dahil!

Bunun yanı sıra Nepal’den, Belçika’dan posta kartı atabileceğini ya da milliyetini öne çıkararak alternatifler sunabileceğini belirten 5 dolarlık teklifler de var

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir